Koltuk Yıkama Kampanyaları

30 Mart 2015 Pazartesi, 17:44

Koltukların temizliği ve kurutulması işlemi oldukça zahmetli bir iştir. Bu işlemler sırasında yapılan hatalar da daha büyük sorunlara sebep olabilir. Koltukların kumaşı ve yapısına göre değişen temizlik malzemelerinden, koltuğunuz için en uygun olanını seçmelisiniz. Aksi takdirde kalıcı lekeler, yıpranmalar ve bozunmalar ortaya çıkabilir. Kurutma işlemi sırasında da tam kurutulamaması ya da yanlış kurutulması hem etraftaki insanlara hem de koltuk döşemesine ciddi zararlar verebilir. Bu sebeplerden dolayı koltuk yıkama işlemini profesyonel firmalara yaptırmak gerekmektedir. İstanbul koltuk yıkama firmamız, bu profesyonel hizmeti, size en kısa sürede ve en ekonomik şekilde sunma imkânına sahiptir.

                Öncü bir İstanbul koltuk yıkama firması olarak, müşterilerimizin koltuklarının ilk olarak yüksek emiş gücüne sahip ekipmanlarımızla vakumlayarak tozunu almaktayız. İşlerinde uzman olan çalışanlarımız koltukların kumaşını inceleyerek, koltuğun kumaşına göre en uygun olan temizlik malzemesini belirlerler. Daha sonra yıkama işlemine geçilir. Daha sonra da koltuk döşemeleri püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik bir hale getirilir. Küçük lekeler kalması durumunda da ovalama ve fırçalama işlemi uygulanılarak. Koltuklar bu lekelerden arındırılır. Son olarak buharlı bir sistemle kurutulma yapılarak koltuk temizliği işlemi tamamlanmış olur.

                Size en ekonomik hizmeti vermek için çalışan firmamızdaki çeşitli yaz ve kış ayları kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için firmamıza telefonla ulaşmanız ya da firmamıza gelerek başvurmanız yeterlidir.

unnamed

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...