Künye

Aralık 2003′ den bu yana kadınlar için hazırlanmış, Kadınca konuların işlendiği interaktif kadın dergisi olan Kadınca Web Dergisi sitemiz 100 binden fazla üyemiz ile yayın hayatına devam etmektedir.

Hayatımızın her anında bize hitap eden ürünlerin arayışına gireriz. Bizim gibi giyinen arkadaşlar, bize hitap eden ürünler, bizimle aynı düşünceye sahip olan yazarlar…

Zamanımızda kadınları anlamak kadar zor olan hiçbir şey yoktur. Bu sebepten kadınca düşünce içerisinde olan her türlü ürünü biz kadınların ilgi göstermesi gerekmektedir. Bu ilginin sadece kısa bir düşünce ile sınırlı kalması da oldukça yanlış olacaktır.

Sizlerin hizmetinize açtığımız internet adresimiz de bu sorunların üstesinden gelmeyi amaçladık. Kadınların günlük yaşamda çektikleri zorlukların üstesinden gelebilmek adına onlara yardımcı olmak istiyoruz. Kadın denildiği zaman toplumda oluşan baskının ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Ama ihtiyacımız olan daha da önemli bir şey var. O da sizlerin bize bakış açılarınız, hizmetinize sunduğumuz internet adresimizde dünyanın dört bir yanından ve ülkemizden kadın sorunlarını dile getiriyoruz.

Biz kadınlar en büyük desteği yine kendimizde bulmamız gerekiyor. Bu sebepten sizin gibi düşünüp sizin gibi giyinen insanların bir arada olduğu bir internet adresi ile karşınızdayız. İnternet adresimizde birbirinden farklı konularda oldukça detaylı bilgilerin bulunduğunu unutmamak gerekmektir.

Son moda kıyafetlerden giyim tarzlarına kadar oldukça geniş konu aralığında istediğiniz kadar bilgiye sahip olabilirsiniz. En büyük sorunlarımız arasında yer alan diyet ve zayıflama ile ilgili her türlü bilgiyi de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Geri kalan her türlü soru ve sorununuzun için birbirinize danışmanız yeterli olacaktır.

Çünkü biz kadınlar daha iyisine layığız.

 

Eğitim :
Üniversite ve Üzeri : %65

Coğrafi Dağılım :
İstanbul : %36

Yurtdışı : %10

Teknoloji :
Desktop: %80

Mobile: %13

Desktop: %7

Cinsiyet :
Kadın : %89

Erkek : %11

Yaş :
18 – 24 : %25

25 – 44 : %71

Tab content 3