Kullanım Şartları

27 Ocak 2010 Çarşamba, 00:34

1. İşbu Şartname konusu “Kadinca.net” Türkiye’de ikamet eden vatandaşların tümüne açıktır. Ancak kadinca.net çalışanları ve kadinca.net ticari hak sahiplerinin birinci derece akrabaları promosyon çekilişlerine katılamazlar. Katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

2. Promosyon süresi: Numaralandırılmış ve ilgili sayfada belirtilen sürede başlayacak olup yine ilgili promosyonun sayfasında belirtilen süre itibariyle sona erecektir.

3. Promosyon Kazananların Belirlenmesi: İlgili promosyon çekilişinin, zaman aralıklarında ; www.kadinca.net adresine giren, üye olan ve burada belirtilen linke tıklayan üyelerden, bilgisayar tarafından tamamen rastgele olarak seçilen üye promosyonda belirtilen ödülü almaya hak kazanacaktır. Söz konusu kazananların belirlenmesinde www.kadinca.net kayıtları esas alınacaktır.

4. Promosyon kazananlar www.kadinca.net kazananlar sayfası aracılığıyla her promosyon bitiminde (ortalama 10 dk içersinde) duyurulacaktır. Bu duyurudan itibaren 7 (yedi) gün içinde promosyonu almaya hak kazanan üyelerle irtibata geçilecektir ve kazanan üyeden adres bilgileri talep edilecektir. www.kadinca.net ödülleri kazanan kişilere aşağıda madde 5’te anlatılan şekilde göndermekle ödülü verme yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır. Ödüle hak kazanan kişinin, üyelik sözleşmesinde belirtmiş olduğu e posta adresi, iletişime geçime esnasında esas alınacak olup, ödül kazanan kişinin sözleşmesinde yazılı e posta adresinin yanlış olması veya ödülü almaktan imtina etmesi nedeniyle ödülün kazanana verilememesi halinde, www.kadinca.net promosyonla ilgili yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır.

5. Promosyonların dağıtımı: Abonelere herhangi bir kargo şirketi yoluyla gönderme şeklinde gerçekleşecektir ve aksi belirtilmedikçe kargo ücreti promosyonu kazanan kişi tarafından ödenecektir.

6. Promosyonlara katılanlar, www.kadinca.netun işbu Kadinca.Net Şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların promosyon şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran www.kadinca.net tarafından yapılacak olup, olası uyuşmazlıklarda www.kadinca.net in kayıtları esas alınacaktır.

7. Promosyon kazanan kişilerin, söz konusu haklarını www.kadinca.net ‘den kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde www.kadinca.net un hiçbir sorumluluğu yoktur.

8. www.kadinca.net , Promosyonlara katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

9. İşbu şartname, www.kadinca.net in tüm promosyonları için hazırlanmış” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

10. Promosyonlarımız, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

11. Kadinca.net Promosyon, promosyona katılan kullanıcların hazır programlar ve/veya birden fazla hesap açarak ve/veya çeşitli hilelerle çekiliş hakkı kazandıklarına inanırsa bu kullanıcıların üyeliklerini silme ve kazandıkları promosyonları iptal etme hakkını saklı tutar.

12. www.kadinca.net , Promosyon şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. www.kadinca.net sitesine giriş yapmış her kullanıcı bu sayfayı okumamış olsa dahi bu şartları kabul etmiş sayılır.