Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze boşandı

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin 6 yıllık evliliği tek celsede sona erdi.

15 Mart 2016 Salı, 11:51

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’la ilişkisi 6 yıllık evliliğinin sonunu getirdi. Eşi Seçkin Piriler’in boşanma kararına ilk zamanlar karşı çıkan Tangöze sonunda kabul etti. Çift bugün, Çağlayan Adliyesi’nde görülen duruşmada anlaşmalı olarak boşandı.

Boşanma protokolü

Geçen hafta avukatları aracılığıyla bir araya gelen çift, boşanma protokolüne imza attı. Bu sözleşmeye göre; Kaan Tangöze evlilikleri süresince oturdukları Ulus’taki evin yarı hissesini eşine verdi. Ayrıca eşi ve çocukları için Bodrum’da yazlık ev satın almayı kabul etti.

Piriler’i adliyenin güvenlik görevlileri korudu

5 dakika süren duruşma sonrası, salonundan ilk olarak Piriler çıktı.. Adliye güvenlik görevlileri, Seçkin Piriler’in dışarıya çıkmasına refakat etti. Güvenlikçiler zaman zaman gazetecilerin soru sormasına ve takip etmesine engel olmaya çalıştı. Adliye koridorlarında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Piriler, arkadaşları ve avukatıyla birlikte adliyeden ayrıldı.

Tangöze suskunluğunu bozmadı

Boşanmanın ardından suskunluğunu koruyan Kaan Tangöze de avukatıyla birlikte adliyeden ayrıldı. Çok sayıda kameranın takip ettiği Tangöze sorulan soruları yanıtsız bırakarak bindiği taksiyle adliyeden ayrıldı. Tangöze adliyede olduğu sürece güneş gözlüklerini çıkarmazken kapşonuyla da başını örtmeyi tercih etti.

“Kaan’ın ahlakını sorgulayan yok”

Seçkin Piriler, sessizliğini ‘Renkli Sayfalar’ programında bozmuş, önceki akşam Karaköy’de bir mekanda eğlenmesini eleştirenlere sert çıkmıştı’ “Evliliğimiz benim değil, Kaan’ın yüzünden 3 ay önce bitti. Bu süreçte çok kötü şeyler yaşadım. Kadınlar Günü’nde arkadaşlarımla biraz stres atmak için dışarı çıktım. O kızla (Kıvılcım Ural) yaşayan Kaan’ın ahlaki değerlerini sorgulayan yok ama benim dışarı çıkmam eleştiriliyor.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...