17 Mayıs 2022

2014e Pilise trendi damga vuruyor!

0 0
1 min read
0 0

Birçoğumuz pileli etekleri  okul bahçesinde ya da büyükannesinin kıyafetlerinde görmeye alışkın olsa da, bu sezon pileler podyumların başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktı.

Gençlerin negatif görüşlerinin tersine, bu devrede pileler Issey Miyake’nin ihtişamının öncüsü diyebiliriz.

New York’ta sergilenen Calvin Klein Koleksiyonu, bu trende daha yıkıcı bir tavırla yaklaşarak, bıçak  biçimli belirgin pileler ya da her adımda bacaklarınızın güzelliğini sergileyecek incecik deri dilimler şeklinde pilelerle göz kamaştırıyor.

Londra’da ise Christopher Cane,  kendi pile tasarımlarını kamuflaj desenli burgulu eteklerde, mini bir kilt tarzında ortaya koyarken, Milan’da ise, Tomas Maier Bottega Veneta için sert yünden tasarladığı heykelimsi silüetlerin kalçalardan başlayan mimari biçimli pileleri hayranlık uyandırıyor.

İtalyan modasının genç yeteneği, tasarımcı Marco De Vincenzo, süt beyazı , siyah ve boz renkli pliseler kullanıyor ve kol şeritlerini yumuşak deriler ve örgülerle vurguluyor.

Bu sezon pliselerde sonsuz seçeneklerimiz var ama özellikle trendleri yakından takip eden moda tutkunları için pliseli deri etekler olmazsa olmazların arasına girecek…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın