19 Mayıs 2022

2015 Kış Oje Trendleri

0 0
2 min read
0 0

Günlük bakımızı tırnaklarımızla tamamlamamız çok önemlidir. Manikür tırnak bakımında büyük destekçi olacaktır. Tırnak diplerindeki etlerimiz çoğaldığında oje sürümü de zorlaşacaktır.

Gündemde olan oje trendlerine bakacak olursak, frenchli tırnaklar her dönem ilgi görmüştür. Tırnak kısmınıza kireç beyazı bir oje, üzerine rakı beyazı dediğimiz rengi uygulamanızla frechi elde edebilirsiniz. Tırnaklarınıza taşırmadan uygulamak için bant kullanın. Daha güzel sürmenizi sağlar.

Süslemeler bu sene daha çok çizgiler halinde karşımıza çıkıyor. Ojenizi sürdükten sonra ince uçlu başka bir renkte ojeyle üzerine çizgiler yaparak renk katabilirsiniz.

Metalik ve simli renkler çok rövaşta. Tırnaklarınıza metalik bir renk uygulayıp, üzerini simlerle süslerseniz çok hoş bir görünüm elde edersiniz. Mat siyah, gri gibi renkler tırnaklarınızda gayet güzel duracaktır.

2014-2015 sonbahar-kış trendleri arasında moda blogu sayfasında rast geldiğimiz, sıra dışı bir model olarak dantel manikürü dediğimiz uygulamayı görüyoruz. Tırnaklarınıza dantel şekli vererek son derece güzel ve değişik bir görünüm kazandırın !

 

İstediğiniz bir renk uyguladıktan sonra, tırnaklarınıza farklılık katmak için çiçekler, su damlaları, nazar boncuğu, yapıştırmalar, parlak taşlar kullanabilirsiniz.

 

Moda blogları arasında en iyilerden biri olan Bakımlı Kızlar, sizler için güzel bir örnek daha sunuyor.

Siyah bir oje sürerek üzerine küçük beyaz oje damlalarıyla farklılık yaratabilirsiniz.

Yeşil, mor, mavi ve gri gibi renkler bu senede çok moda olacak. Özellikle mat renkleri tercih etmelisiniz. Kırmızının her tonu hiçbir zaman geri planda kalmaz ve tüm dönemlerde hep önde olmuştur. Her renkle de kolayca uyuma girebilir. Kombininize göre kırmızı rengi de tercih edebilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın