5 Mart 2021

2015 spor ayakkabı modası

Baharı iliklerimize kadar hissettiğimiz bu dönemde, ayaklarımızı süsleyecek yeni bir trend hüküm sürmeye başladı bile. İşte bu sezonun spor ayakkabı modası...<br />
0 0

Trendler her an değişirken ayakkabılarımız da bundan nasibini aldı. 

Spor ayakkabıların rövanşta olduğu bir döneme nihayet girdik. Eminim siz de dahil herkes bu moda akımını inanılmaz sevmiştir. Topuklu ayakkabıların rahatsız edici havasını bitiren bu trend, kadınların spor ayakkabıyla bile inanılmaz görüneceğini göstermiş oldu. 

Ünlü markalar bu akımın öncülüğünü yaparken, yepyeni rengarenk koleksiyonlarla çıktılar karşımıza.

Renkli ve şık 

Spor markaları başta olmak üzere, birçok ünlü moda evi, spor ayakkabılara farklı bir bakış açısı kazandırdı. Spor ayakkabılar artık eskisi gibi değil. Bu trend ile sadece spor yapılırken giyinilen ayakkabılar, artık günlük hayatın vazgeçilmezi haline geldi. Her zevke ve yaşa uygun hazırlanan rengarenk ve zarif koleksiyonlar artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından.

Kombinlemek çok kolay 

Günün her saati rahatlıkla tercih edebileceğimiz modelleri ile karşımızda duran spor ayakkabıları, kombinlemek hiç de zor değil. Yepyeni modelleri ile rahatlığı bir yana dursun, görüntüsü bile sizi farklı bir havaya bürüyecek.

Sakine Özaslan

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın