19 Mayıs 2022

2016 koltuk takımı dekorasyonu fikirleri

0 0
2 min read
0 0

Koltuk takımları evin en çok vakit geçirilen, aile ve arkadaşlarla sohbet edilen kısmı olduğundan koltuk takımı seçerken çok titiz davranılmalıdır. Son dönemde tarihi dizilerde de artış yaşanmasıyla birlikte Türk toplumuna Osmanlı dönemiyle birlikte giren varaklı koltuk takımlarına rağbet gösterilmeye başlanmıştır. Varaklı koltuk takımları gümüş veya altın rengi olarak tasarlanmaktadırlar. Evinizin şık ve gösterişli bir atmosfere bürünmesini istiyorsanız varaklı koltuk takımları tercih etmenizi öneririz. Osmanlı döneminde saraylarda kullanılan varaklı mobilyalar zenginliğin ve gösterişin dışavurumuydu. Klasik mobilyaları geleceğin antika parçaları olarak düşünebilirsiniz.

Klasik mobilyalar her daim trenddir ve eskimeden yıllarca kullanılmaya imkan tanırlar. Oymalı koltuk takımı modelleri arasından evinizin atmosferine en uygun olan koltuk takımını seçerek yıllarca eskimeden kullanmanız mümkündür. Şıklığı ve zarafeti aynı anda yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi klasik ve oymalı koltuk modelleridir. Evinizin klasik bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız avangard koltuk takımları seçerek evinizi aynı anda hem klasik hem de modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Avangard modeller daha çok soft renkler ve yumuşak dokularla uyum sağladığından genellikle pudra renkli tasarımlar yapılmaktadır. Son zamanların trend parçalarından biri olan avangard koltuk takımları klasik görüntüleri sayesinde uzun süre kullanılabilecek yapıdadırlar. Avangard model koltuk takımları seçerek evinizin ihtişamını arttırabilir ve güzelliğini taçlandırabilirsiniz. Koltuk takımları aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz, günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz, yaşamınızın her anına şahitlik eden önemli argümanlardır.

Koltuk takımı seçerken hayatınızı kolaylaştıracak özelliklere sahip, göz zevkinize ve estetik algınıza hitap eden parçaları seçmeniz size pozitif yönde katkı sağlayacaktır. Eviniz metre kare bazında küçük ise klasik köşe koltuk takımı seçmenizi tavsiye ederiz. Köşe koltukları çok fazla yer kaplamamalarına rağmen daha fazla kişinin oturmasına olanak sağlar. Koltuk takımları pratik özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırır.

 

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın