27 Ocak 2022

2016 Özel Sedef Davetiye Modelleri

0 0
3 min read
0 0

Aleyna davetiye sitesinden düğün davetiyelerinizle ilgili sizler için sunulmuş olan 2016 Sedef davetiye modellerine bir göz atabilirsiniz. Sedef davetiyeleri tamamen sizler için özel olarak yepyeni bir fikirle ortaya çıkarılmıştır. Düğün davetiyeleri noktasında en klasik modelden tutunda en renklisine kadar bir çok konsept baz alınarak farklı seçenekler halinde tasarlanmış. İsterseniz esprili bir dil isterseniz de kristal taşlarla süslü bir konsept olarak sizlere sunuluyor. Son derece güzel ve ihtişamlı bir düğünün habercisi olan davetiyeler için www.aleynadavetiye.com sitesini tercih edebilirsiniz. Ancak dilerseniz sizlere düğün davetiyeleri için nasıl bir konsept seçmeniz gerektiği noktasına değinelim.

Düğün Davetiyesi İçin Nasıl Bir Konsept Seçilmeli?

Aleyna davetiye olarak size önerimiz davetiye seçerken önce hangi mevsim için seçtiğiniz önemlidir. çünkü her mevsimin farklı bir konsepti vardır. Bundan sonra davetlilerinizin nasıl bir topluluk olacağı önem kazanmaktadır. Bunun nedeni ise misafirleriniz eğer ki yalnızca akraba ve de arkadaş gruplarından olacak ise o zaman çok fazla resmi bir davetiye olmasına gerek yoktur. Ya da siz geniş bir çevresi olan işadamı iseniz o zaman sizin şanınıza yakışır nitelikte ve gösterişli ancak sade modern bir davetiye seçmeniz gerekir. Mevsimine göre tercih edin dememizdeki amaç ise bir kar tanesi şeklinde olan düğün davetiyesi yaz mevsiminde elbette ki abes kaçacaktır.

Mevsimine göre karar vermediğiniz zaman zarf ve kâğıt renklerine bakarak davetiyelerinizi tercih edebiliriniz. Örneğin; turuncu renk sonbaharı, kışın beyazı, yazın yeşil, mavi, ilkbaharda ise pembe gibi renklerle yola çıkabilirsiniz.

Aleyna davetiye olarak kontrast renklerden oluşan sade ve de şık bir davetiye seçebilirsiniz bizim size önerimiz ise kırmızı bir zarf içerisinden gri bir karton çıkartan model tercih edebilirsiniz.

 Düğün Davetiyeleri İçin Sipariş ve Gönderim Süresi

Aleyna davetiye aracılığı ile sedef düğün davetiyeleri noktasında bir tercih yaparsanız sizlere gönderim süremiz siparişinizin adedine göre belirtilecektir. Belirtilen saatte de adresinize teslim olacaktır. Bu aslında bir süreçtir bu nedenle de www.aleynadavetiye.com’dan siparişleriniz öncesinde aceleci davranmanız gerekir çünkü kararsızlık ya da zor karar verme gibi durumlar sizin düğün tarihinizi etkileyebilmektedir. İşte bunun için diyoruz ki düğün öncesinde ilk başta yapılması gereken şey davetiye siparişini vermektir. Davetiye seçimlerini en sona bırakmak gibi bir lüksünüz yoktur çünkü bu sizin o özel gününüzün habercisi olacaktır bu nedenle de en aşağı 3-4 ay öncesinden sipariş konunuzun kapatılmış olması gerekir. Düğün gününden ise 3-4 hafta öncesinde davetiyelerinizi dağıtacağınızı düşünecek olursanız buna göre hesaplamalarınızı da artık kendiniz yapmalısınız. Aleyna davetiye olarak bizim belirtmiş olduğumuz süreler tamamen ideal olanıdır ancak siz buna bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

İLETİŞİM

WEB : http://www.aleynadavetiye.com

TELEFON : +9 (0212) 653 80 77

ADRES    : Hürriyet Mh. Güngören Sk. No:9 A/1 Bahçelievler/İSTANBUL.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın