20 Ocak 2022

2017 Saç Modelleri

0 0
3 min read
0 0

Güzel giyinmek ve de güzel görünmek kadın olsun erkek olsun herkesin arzu ettiği konuların başında gelir. Özellikle kadınlar güzel görünmek için kıyafetlerinin yanı sıra gündelik makyajlarına da dikkat ederler.  Makyaj konu olunca elbette ilk önce saçlardan başlamak gerekir çünkü saçlarınız güzel değilse ne kadar uğraşırsanız uğraşın makyajınızda istediğiniz başarıyı yakalayamayacaksınızSaç modellerinizi gittiğiniz etkinliğe göre ayarlamanız gerekir örneğin düğün için yaptırdığınız bir saç modelini bir iş toplantısı için yaptıramazsınız bu oldukça ağır kaçacaktır.  Bayanları örnek göstererek başlamıştık yazımıza çünkü biliyoruz ki bayanların saç bakımları ve modelleri hakkında servetler harcıyorlar.

 

Aslında bunu daha derinlemesine incelediğimiz de aklımıza da şu soru takılmıyor değil. Acaba bayanlar saçlarıyla bu kadar fazla uğraşıyı erkeklere güzel görünmek için mi yapıyorlar, yoksa kendilerine güzel görünmek için mi? Biz sorunun yanıtını biraz araştırdığımızda ise karşımıza çıkan sonuç kadınların kendi yüzleri ve saçları üzerinde oynamalarının nedeni karşısındaki kadına güzel görünmek ve ona daha iddialı olduğunu ispatlamak.

 

Erkeklerde bu durum kadınlara göre çok daha farklıdır. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu saçları noktasına dikkat etmezler kalıplaşmış olan bir erkek saç modelleri vardır ve sürekli olarak onunla yürümeye çalışırlar. Gerçi son dönem erkek saç modellerinde de biraz kıpırdanma olduğunu söylemek gerekir. Belli bir yaştaki erkekler aslında saçlarının modeliyle fazla uğraşmazken özellikle yeni yetişen nesil saçlarının bakımı ve modelleri konusunda daha iddialıdırlar.

 

Saç modelleri bayanlar arasında sıklıkla görüşülüp konuşulan konular arasında gelir.  Özellikle 2016 yılını ele alacak olursak bu modellerin küçük ya da büyük demeden herkeste kullanılabildiğini görebiliyoruz. Yetişkin saç modellerinde ise uzun saçlardan artık vazgeçiliyor sanırım 2017’den itibaren hayatımızda yine kısa saçlı bayanları görmeye başlayacağız.

 

Kısa saç modellerinin daha fazla tercih edilmesinin en büyük nedeni ise bayanların artık çalışıyor olması çünkü kısa saçın bakımı daha kolay ve daha rahat üstelik iyi kesilmiş olan kısa model bir saçla kendinizi daha özgür ve de biraz daha marjinal bir hale getirebilirsiniz. https://sacmodellerimiz.com size bu konuda biraz daha profesyonel hizmet sunuyor çünkü kadın olsun erkek olsun farklı saç modellerine yer verilmiş.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın