27 Ocak 2022

2017 Yaz Oje Renkleri

0 0
2 min read

2017 Yaz Oje Renkleri

0 0

Bayanlar için güzellik ve estetik denildiğinde ojelerin ve tırnakların yeri her zaman ayrı olmuştur. Sanırım hayatında ojeye yer vermek istemeyen bir genç kız ya da evli bayan yoktur bu nedenle de bu bir sektör halini almış ve sürekli olarak güncellenerek tazeliğini de korumuştur. Geçtiğimiz 2016 yılına bir göz atarsanız tırnak modasının da bu yıldan itibaren biraz daha ön plana çıkmış olduğunu görebilirsiniz. İşte bu nedenle de 2017 yaz oje renkleri belirlenirken bu önemli konu dikkate alınarak tamamlanmıştır. 2016 yılındaki renk tercihlerinde genelde koyu renklerin kullanıldığını görebiliyoruz ancak 2017 yaz oje renkleri arasında açık renklerde kendini daha fazla ön plana çıkarak gibi görünüyor.

Renkler simli tırnaklar ve de metalik tırnaklarla destekleniyor üstelik eğlenceli mizahın desenli tırnaklarla da bayanların ellerine yerleştiğini görebiliyoruz.  Aşağıda sizin için düzenlemiş olduğumuz 2017 yaz oje renkleri karmasında hoşunuza gidecek bir paylaşımla karşılaşacağınızı düşünüyoruz.

İşte merakla beklenen o 2017 oje renkleri sizlerle.

Siyah Renk Ojeler

Bundan önceki senelerde olduğu gibi 2017 yaz oje renkleri arasında siyaha da büyük yer verilmiş durumda. Siyah her sezon en çok sevilen ve beğenilen olma özelliğine sahiptir. Çünkü birçok kıyafetinizle uyum sağlayabildiği gibi kullanımı da oldukça basittir.

 

French Tırnaklar

Ojelerin yanı sıra tırnaklarında ön plana çıktığını düşünürseniz bu sene ki tırnak modellerinde Fransız modasının biraz daha eseceğini görebiliyoruz. Doğal ve bakımlı tırnaklarının olmasını tercih eden bayanlar için french tırnaklar kesinlikle vazgeçilmezdir.

 

Metalik Renkler

2017 yaz oje renkleri arasında metaliklerde göze çarpıyor. 2016 yılında başlanılan bu furyanın 2017’de de sevilerek devam etmesi yaz aylarında bizi daha canlı ve parlak tırnakların görüleceği düşüncesine yönlendiriyor. Hatta bu renklerdeki amaç ayna gibi bir görüntü sağlayabilmek.

 

Simli Tırnaklar

2017 yılının yaz aylarında en fazla görebileceğiniz tırnakların başında da simli tırnaklar yer alıyor. Çünkü yaz demek güneş deniz kum ve hareket demektir. İşte bu nedenle de sizi en iyi şekilde tarif edecek olan şey simli tırnaklar olacaktır.

Renkli Tırnaklar

Renklerin gücünden faydalanmadan asla olmaz bu yüzden de tırnaklarınızın tasarımında çoklu renklere de yer vermelisiniz. 2017 modası bunu listenin en başına almış durumda.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın