19 Mayıs 2022

2017 Yaz Takı Modelleri

0 0
2 min read
0 0

Havalar artık ısınmaya başladı ve modanın pirleri de kendisini artık gün yüzüne çıkarmaya başladı. 2017 yazında birçok marka kendini yenilemeyi başardı bunda da en büyük etki elbette ki 2016’dan kaynaklanıyor. Çünkü 2016 yılında özellikle bayanlar takı modellerine doyamamıştı özellikle büyük halkalar ve rengârenk takı modelleri kendisini yılın son gününe kadar göstermeyi başardı bu bağlamda takının önemini de düşünecek olursanız bir bayan için vazgeçilmeyecek bir konu olduğunu da çok rahat görebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 2017 yaz takı modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız çünkü baktığınız zaman birkaç sezondan bu yana kadın aksesuarlarında bir hareketlilik söz konusu. Özellikle de minimalizm rüzgârına moda da kendisini teslim etmiş durumda. Moda artık çok yüksek bir ses tonundan konuşuyor ve bunu da yaparken kesinlikle çekinmiyor. İşte bu durum takıda da aynı özelliğe sahip yani takı tasarımcılarının da kendi aralarında az ve öz felsefesinden hareket ediyor.

Takı bir bayanın dik duruşunu estetiğini ve zarafetini ön plana çıkarabilen en önemli ve en özel şeydir. Bu nedenle de bir takı alacaksanız tüm bunlara dikkat etmek durumundasınız. 2017 yaz takı modelleri de bu konuda üzerine düşeni yapmış ve bayanların dik duruşlarına katkı sağlayacak çizgileriyle göz doldurmuştur.  Kıyafetler de bu şıklık yarışında takılara eşlik etmekten kendilerini alıkoyamamışlar. Özellikle de anti militarist duruşlar gösteren koleksiyonlar takılarla birlikte ele alındığında ortaya şahane bir durumunda çıktığını görebiliyoruz. Bu yaz konuşan kolyeler ve de karanlıktan korkmuş olan parlak mücevherler göz dolduracak gibi görünüyor. Kısaca şöyle bir tabir kullanacak olursak şiir gibi işlenmiş romantik tasarımlar.

2017 yaz takı modelleri işte bu kadar canlı parlak ve asil bir çizgide devam ediyor. Bu nedenle de yaza tam anlamıyla hazırım diyebilmek için kendi tasarımınızı ya da birbirinden güzel tasarımları şöyle enlemesine ve boylamasına gözden geçirmeniz gerekiyor. Unutmayın ki 2017 yılında takı modasında hedef tavan yapmak. Şimdiden modanın devleri de kendi teminatlarını gözden geçirmeye başlamış durumda. Takı ve aksesuar modasındaki gelişmeleri buradan    mücevhervesaat.com  takip edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın