17 Ocak 2022

2018 Stiletto Modelleri

0 0
2 min read
0 0

Kadınların özellikle severek seçtiği, vazgeçilmezleri arasında olan stiletto ayakkabı modelleri, şık duruşu ve asil görünümüyle her mevsim tercih edilmekte. Stiletto ayakkabılar ilk çıktığı yıllarda, yalnızca davetlerde giyilen bir gece ayakkabısı türü iken günümüze doğru gelindiğinde tamamen günlük kullanım için de tercih edilmeye başlanmıştır.

Stiletto gerek pantolonların altına gerekse elbise, etek gibi kıyafetlerle her kombinin altına yakışabilecek güzel bir tercihtir. Stiletto modelleri kolay kullanımıyla yaz-kış trend listelerinin en başında yer alıyor. Her kadının ayakkabı dolabının vazgeçilmezi olan stiletto, farklı renkleri ve farklı topuk modelleri ile günlük giyim içinde gayet uygundur. Jeanlerin altına bile kolayca uyum sağlayabilir. Stiletto ayakkabılar, ayakkabı olmaktan çıkıp kadınlar arasında adeta bir aksesuar gibi tercih edilmeye başlanmıştır. Hem göz dolduran hem de şıklığı tamamlayan stiletto ayakkabıların farklı modelleri aşağıda belirtilmiştir.

 

Kalın Topuk Stiletto

 

Özellikle yoğun tempoda çalışan, sık sık ayakta duran kadınların vazgeçilmez tercihi olan kalın topuk stiletto hem şık hem de kurtarıcıdır. Şıklığından kesinlikle ödün vermeyen ama rahatlığı da önemseyen kadınların en önemli tercihlerinden biridir.

 

Ten Rengi Stiletto

 

 

Gece ve gündüz mükemmel renk uyumu ile ten rengi stiletto kesinlikle doğru bir tercihtir. Ten renginin her çeşit kıyafet ile kolay uyumu, aynı zamanda gidilebilecek her ortama da uyum sağlaması, kadınların bu modeli tercih etmesi için kesinlikle çok fazla sebebinin olduğunu gösteriyor. Ayrıca ten rengi hiçbir zaman modası geçmeyen çok kullanışlı bir renktir.

 

Kısa Topuklu Stiletto

 

Ayağında sorun olan ya da bazı sebeplerle topuklu giyemeyen kadınların da vazgeçilmez modeli, kısa topuklu stiletto ayakkabılardır. Elbise kombini altında hem zarif hem şık duran, hem de son derece rahat olan kısa topuklu stiletto modelleri son zamanların hint trendler arasında. Şıklık yalnızca topukta değil ayakkabıda denebilecek, güzelliğine düşkün kadınların gözdesi olabilecek modellerden biridir.

 

2018 son moda çok şık stiletto ayakkabı modellerini https://www.ilvi.com/stiletto-ayakkabi-modelleri adresinde bulabilirsiniz. Şıklığın ve kalitenin adresi İlvi, sizlere en trend stiletto modellerini sunuyor. Aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz İlvi, yeni sezonda da güzel fırsatlarıyla hizmetinizde.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın