2018’in En Romantik Tesettür Gelinlik Modelleri

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 11:15

Tesettürlü bayanların gelinlikle ilgili tercihleri oldukça kısıtlıydı. Hatta sadece açık bayanlara yönelik dikilen gelinlik modellerine ek yapılarak tesettürlü gelinler için uygun gelinlik modelleri ortaya çıkarıldı. Son zamanlarda tesettürlü gelinlik modellerine yönelik estetik tasarımlar da üretilmeye ve kapalı bayanların beğenisine sunulmaya başlandı. 2018 tesettür gelinlik modelleri arasındaki klasik ve modern gelinlikler bu yıla damgasını vuracak…

Hangi detaylar ön plana çıkıyor?

2017 ‘de olduğu gibi 2018 için de tesettürlü gelinlik modellerinde öne çıkan kombinasyonun dantel detaylarda saklı olduğunu ifade edebiliriz. Bir gelinlik için asla vazgeçilmez görülen dantel detayların tesettürlü gelinlik modellerinde de yer alması eşsiz bir gelinin ortaya çıkmasını mümkün kılıyor. Uzun duvak modelleri ise, 2018 için en çok tercih edilecek kombinler arasında yer alıyor. A kesim ve prenses kesim olarak ifade edilen gelinlik türleri yeni sezona damgasını vuruyor.

 

Tesettür gelinlik modelleri 2018 koleksiyonları arasındaki prenses kesimler belden oturtmalı ve eteğe doğru kabaran modelleri ifade ediyor. Özellikle basen ve kalça bölgesini saklamayı düşünen gelinler için bu tür modeller çok daha cazip olabilir. Daha iyi bir vücuda sahip gelinler için daha dar modeller tercih edilebilir. Kabarık etek modeline sahip olmayan gelinlik modelleri daha rahat hareket etmek isteyen tesettürlü bayanlar için ideal olabilir.

Boyun açık mı, kapalı mı?

Tesettür gelinlik modelleri arasında yer alan açık boyunlu modeller 2018 için de ön plana çıkıyor. Bu gelinlik modelini tercih edecek kişilerin boyun kısımlarını gelinlik takı modelleriyle kombin etmeleri daha mükemmel bir uyum sağlıyor. Ancak boynu kısa olanlar için açık boyunlu tesettür gelinlik modellerinin tercih edilmesi uygun olmuyor. Boyun bölgesi uzun olanlar ve bu bölgenin ön plana çıkmasını isteyen bayanlar için açık boyunlu modeller daha isabetli tercihler arasında yer alıyor.

Gelinlik modelleri arasında beyaz renkler yine ön planda. Ancak 2018 gelinlik tasarımları için krem rengi ve mavinin tonları da koleksiyonlar arasında yer alıyor. En çok tercih edilen beyazın dışına çıkmak istemeyenler için ise, birden fazla model bulunuyor.

 

Yeni sezonun en güzel kapalı gelinlik modellerini görmek için www.tesetturgiyimkabini.com bloğunu ziyaret edebilir, düğün öncesi gelinlik tasarımları için fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...