19 Mayıs 2022

2019 Avansas Ramazan Kumanyaları Hazır!

0 0
2 min read
0 0

Yardımlaşma ruhunun en çok ön plana çıktığı ay olan Ramazan’da ihtiyaç sahiplerinde erzak dağıtılması, yüzyıllardır yaşatılan geleneklerden biridir. Artık internetin de yardımıyla Ramazan paketi kolaylıkla temin edilebiliyor. Ramazan kolisi seçenekleri ile dikkat çeken adres ise 2019 yılında da Avansas oluyor. Bu yıl da sadece taze ve kaliteli gıdalarla hazırlanan Ramazan paketleri, site ziyaretçilerine 3 farklı seçenek sunuyor.

Her 3 Ramazan kumanyası da her evde bulunması gereken en temel gıda malzemelerini içerdiğinden, çok sayıda kişinin tercihi Avansas web adresinden sipariş vermek oluyor. Bulgur, mercimek, kuru fasulye, pirinç, şeker, Türk kahvesi, un, tuz, salça ve çeşitli konserveler bu kolilerde bulunan malzemelerden sadece birkaçı… Aynı zamanda Ramazan kolilerinde makarna, sıvı yağ, çay, zeytin, irmik, reçel ve hazır çorba çeşitleri gibi malzemeler de mevcut.

Mutfak İhtiyaçlarınızı Ramazan Paketleriyle Karşılayın

11 ürün içeren Ramazan Kolisi, 18 ürün içeren Büyük Boy Ramazan Kolisi ve 23 ürün içeren Mega Boy Ramazan Kolisi seçeneklerinin her biri uygun fiyat ayrıcalığını da sunuyor. Bu nedenle sadece ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için değil, her evin en temel gıda malzemeleri ihtiyacını karşılamak için de tercih edildiğinden söz etmek lazım. Ramazan aylarında çok daha fazla sayıda yemek çeşidinin hazırlanması, mutfak ihtiyaçlarının artması anlamına geliyor. Bu nedenle uygun fiyat avantajı, daha önemli bir form kazanıyor.

Kalabalık aileler için çok ekonomik bir seçeneğe dönüşen Ramazan kumanyaları uzun süreli kullanıma uygun ürünleri içermesiyle de beğeni topluyor. Bu arada Avansas Ramazan kolilerinde bulunan ürünler Yayla, Irmak, Ülker, Tukaş, Bizim Mutfak, Doğuş, Tat, Marmarabirlik, Eriş, Cevher Tuz, Orkide, Kocatepe gibi en güvenilir markaların ürünleri arasından seçiliyor. Dolayısıyla ürünlerin güvenle tüketilmesi de mümkün hale geliyor.

Bu arada bilmeyenler için Avansas internet sitesinde hızlı teslimat uygulamasının bulunduğunu aktaralım. İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ’dan verilen siparişler sadece 1 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde, firmanın kendi araçları ile teslim ediliyor. İstanbul dışından da sipariş kabul eden Avansas siparişleri anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile ulaştırıyor. Ayrıca internet sitesinde cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor. Ramazan ayı için hazırlıklarınızı tamamlamadan önce bu cazip Ramazan erzak kumanyası seçeneklerine göz atmanızı öneririz. Çünkü fiyatlar gerçekten bütçe dostu!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın