22 Mayıs 2022

2019 Etek Modelleri Görücüye Çıktı!

0 0
2 min read
0 0

Yeni sezonda hangi tasarımlarla boy göstereceğinizi merak ediyorsanız beğeniye sunulan model seçeneklerine şimdiden göz atmaya başlayın.  2019 sezonu için hazırlanan tasarımların şıklıklarıyla büyük bir ilgi gördüğünü belirtebiliriz. Özellikle yeni sezon etek modelleri kreasyonlarda en çok dikkat çeken parçaların başında geliyor. Yeni sezon tasarımlar çok şık ve çok kullanışlı!

Yenilenen formlarıyla dikkat çeken etek modelleri arasında ön bölümü boydan düğmeli olan modeller de mevcut.  Bu tasarımlar kemer ya da kuşak gibi çeşitli aksesuarlar ile birlikte kullanıldığında göz kamaştıran bir duruş kazanabiliyor. Yeni sezonda boydan düğmeli olan etek modelleri ile boy göstermeye şimdiden hazırlanın. Tasarımların ilkbahar ve yaz sezonunda popülerlik kazanması bekleniyor.

Yeni Sezonda Kot Etekler Trend Olacak!

Aynı zamanda kot etek modelleri de yenilenen koleksiyonlar içerisindeki yerini çoktan aldı. Farklı renk seçenekleri eşliğinde dizayn edilen kot etek modellerinin yeni sezonda da trendleri arasında yer olacağı şimdiden belli. Dolayısıyla dolabınızdaki mevcut eteklerin yerini denim kumaştan hazırlanan bu tasarımlarla değiştirmek isteyebilirsiniz.

Modası hiç geçmeyen bazı desenlerin kumaş etek modellerinde kullanıldığı göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Örneğin puantiye deseni ya da küçük çiçek figürleri ile süslenen kumaşlar bu tasarımlarda sıklıkla kullanılıyor. Yeni sezonda her dönemin trendi olan bu desenleri de çok daha sık bir şekilde görmeye hazır olun!

2019 için hazırlanan tasarımlarda zengin renk seçeneği de dikkat çekiyor. Çok fazla sayıda rengin kullanılmış olması etek kombinleri hazırlarken renk uyumu yakalama sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Kolay şıklık yakalamak isterseniz yenilenen modeller arasında desenli olan tasarımlara öncelik verin. Bu sayede renk uyumunu siz de kolaylıkla yakalamış olacaksınız.

Bu arada uzun etek modelleri de revaçta! Cool bir görünüm sergilemenizi sağlayacak olan uzun eteklerin yılın tüm mevsimlerinde kullanıma uygun olması da bu tasarımların yeni sezonda daha fazla ön plana çıkmasını sağlayacak.  Bu arada yenilenen modelleri Capp Moda web adresinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Tamamı yeni sezon tasarımlardan oluşan etekler şimdiden ilgi görmeye başladı. Dolabınıza yeni tasarımlar kazandırmak istiyorsanız acele edin!

Bu yazı Cappmoda sponsorluğunda oluşturulmuştur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın