19 Mayıs 2022

2019’da Moda Olacak 4 Tektaş Modeli

0 0
2 min read
0 0

Her sene beraberinde yeni mutluluklar ve güzel şeyleri getirir. Bunların başında ise birçok insan için sevdiği ile birlikte bir ömür boyu sürecek yaşama isteği yani evlilik yer alıyor. Evliliğe ilk adım ise karşınızdaki insana yaptığınız o unutulmaz evlilik teklifleri oluyor. Evlilik tekliflerinde ise bazı olmazsa olmazlar var. Hemen hemen her evlilik teklifinde gördüğümüz unsurları ise bazen yeni yıla uyum sağlamanız gerekiyor. Özellikle de yeni yılın modasına.

 

Bu konuda ise başı tek taş modelleri çekiyor. Her yılın değişen moda anlayışına uygun olarak seçilecek pırlanta yüzükler ile yıllar boyunca unutulmayacak evlilik tekliflerinin ilk adımını da atabilirsiniz. Biz de bu yazımızda 2019’da moda olacak olan tek taş modellerini sizler için bir araya getirdik.

1- Renkli Taşlar

Renkli taşlara sahip tek taş modellerinin, 2019 yılındaki en büyük moda trendlerinden bir tanesi olması bekleniyor. Özellikle günlük kıyafet tarzıyla uyum sağlayan bir renkte olacak olan tek taş, kadınların parmağından asla çıkaramayacağı bir aksesuar olacak.

2- Vintage Yüzük Modelleri

Vintage, retro gibi terimleri günlük hayatımızda çok sık duymaya başladık. Kıyafetten ev modasına kadar hemen her alanda karşımıza çıkan bu moda akımı kendisini 2019 yılında evlilik tekliflerinde de gösterecek gibi duruyor. Özellikle ince zarif kesilmiş tektaş modelleri, evlilik teklifini çok daha özel bir hale getirmenizdeki en büyük yardımcı olabilir.

3- Yuvarlak Kesim Tek taş Pırlanta Modelleri

Yuvarlak kesim tek taş modelleri yıllardır popüler türlerden. Yıllardır modasını kaybetmeyen yuvarlak kesimler üzerindeki taşın kalitesi ve büyüklüğü ile de daha göz alıcı bir güzelliğe ulaşabiliyor. Ek olarak yuvarlak kesim tek taş modelleri, diğer kesim türlerine kıyasla daha parlak olarak ön plana çıkıyor. Bu da aslında bu kadar çok tercih edilme nedeninin açıklayan hoş bir detay. Kısacası yuvarlar kesim modeller 2019 yılında da yerini kaybetmeyecek gibi duruyor.

4- Oval Kesim Modeller

Oval kesim tek taş modelleri her ne kadar yuvarlak ile benzerlik gösteriyor olsa da birbirlerinden farklılar. Oval yüzükler sayesinde parmaklarınız ince ve uzun gösterebileceğiniz gibi büyük ve gösterişli yüzükler içinde tercih edilebilecek en doğru kesim model.

 

Siz de modaya uygun ve şık tasarımlı pırlanta yüzüklere, Türkiye’nin en önemli kuyumcularından olan Assos Pırlanta ayrıcalığı ile sahip olup, sevdiklerinize unutamayacakları sürprizler yapabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın