26 Ekim 2021

2021 Abiye Trendleri

1 0
2 min read
1 0

Abiye giyim hiçbir zaman eskimeyen her yıl yeni bir trendin ortaya çıktığı bir giyim türüdür. Özellikle yaz aylarında düğün sezonunun başlaması ile birlikte birbirinden güzel ve şık abiyeler ortaya çıkıyor. Oldukça şık ve sade abiyelerin yanı sıra gösterişli ve sıra dışı abiye modelleri de görmek mümkündür. Özellikle söz ya da nişanı olan her genç kız, en özel gününde çok şık görünmek ister.

Roba Elbiseler

Sade ve şık bir nişan ya da söz organizasyonu düşünen her genç kız tarafından ilk akla gelen modellerden birisi de robadan abiye elbisedir. Çok zarif ve şık bir görünüm sağlayan bu model oldukça sofistikedir. Göğüs altından itibaren başlayan bol ve uzun bir elbise olan roba abiye elbiseler özellikle bel çevresinde yağlanma sorunu olan genç kız ya da kadınlar tarafından tercih edilmelidir. Göğüs dekoltesi ve şık görünümü ile oldukça hoş bir seçim olacaktır.

Karpuz Kollu Abiye Modelleri

Abiye elbise modelleri arasında modası hiç geçmeyen bir diğer trend de kabarık kollardır. Her zaman moda olan bu kollar daha gösterişli ve romantik bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca bu çeşit karpuz kol abiye modeli daha güçlü ve kendinden emin gösteriyor. Vatkalı tercih edildiğinde daha dik bir duruş sağlar. Balon formlu olan kollar da gösterişli bir görünüm için tercih edilebilir.

Fırfırlı Abiyeler

Fırfır, abiyede modası hiç geçmeyen detaylardan birisidir. özellikle genç kızlar tarafından tercih edilen fırfır modelleri ileri yaşlara pek uymayan detaylardır. Abiyede eğlenceli bir görünüm tercih edenler için hoş bir seçenek olabilir. Ayrıca bazı gelinliklerde de fırfır detay seçimi yapılabilir. Daha uçuk kaçık bir görüntü sevenler için kullanılabilecek bir modeldir.

Fiyonklu Modeller

Fiyonk, abiye kıyafetlerde 2021 yılında daha çok kullanılmaya başlanacak. Abiye modasında eskiden daha çok tercih edilen fiyonklar bu yıl biraz daha büyümüş şekilde abiyelerde yer alacak. Özellikle elbiselerde bel ve omuz ya da sırt gibi bölümlerine eklenerek abiye elbiseye şıklık katıyor. Fiyonk, kullanıldığı bölgeye dikkat çekerken, dar elbiselerde daha güzel bir görünüm sağlıyor.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın