21 Nisan 2021

4 adımda doğal ışıltıyı yakalayın

Işıltılı bir cilt ile doğal bir görüntüye sahip olmak için aslında yapmanız gerekenler çok kolay.<br />
0 0

Kalabalıkların içinde bile her daim kendinizi belli eden, abartıdan uzak ama en doğal halinizde bile ışıl ışıl parlayan bir kadın olmak istemez misiniz?

Bunun sırrı bir parça dudak parlatıcısı bir parça öz güvende saklı. Doğal ışıltınızı ön plana çıkarmanız için bilmeniz gerekenleri açıklıyoruz!

1. Cilt bakımı

Aydınlık bir güzellik stilinin ilk adımı bakımlı bir ciltten geçer. Cilt bakımını asla ihmal etmemelisiniz. Gözünüzü korkutan ve hep kaçtığınız cilt bakım seansları yalnızca günde iki defa beş dakikadan az bir vaktinizi alacak. Temizle, tonikle ve nemlendir. İşte bu kadar. Tabii her akşam yatmadan önce makyajını temizlemeniz gerektiğini söylemeye gerek bile duymuyoruz!

2. BB Krem

BB Krem trendi önce Asya’da ardından Avrupa’da önü alınamaz bir şekilde yükseldi. Bu kremleri bu kadar çok sık duymanın tek bir nedeni var o da işe yarıyor olmaları! Hem yüzünüzü nemlendiriyor, hem kusurlarınızı kapatıyor, hem cilt rengini eşitliyor hem de güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Daha ne olsun! Makyaj çantanıza BB Kremi atmak için geç bile kaldınız.

3. Dudak koruyucular

Dudaklarınızı nemlendirirken, hafifçe parlatmak ister misin? Dudak koruyucuları bunun için birebir. Sezonun trendi nude dudakları elde etmek için de en iyi yöntem. Eğer biraz renklenmek isterseniz, renklendirilmiş dudak balmlarına da yönelebilirsin.

4. Mutluluk

Tüm bu güzellik rituellerinden uzak gibi gözükse de, aslında dışarıya verdiğiniz enerji güzellik stilinizle son derece alakalı. Kulağa klişe gelebilir ancak bir o kadar doğru, güzellik içten başlıyor. Audrey Hepburn, ‘En güzel kızların en mutlu olanlar olduğuna inanıyorum’ derken son derece haklıydı! Stilinizi içten bir gülümseme ile tamamlayın. Işıldamaya artık hazırsınız.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın