8 Mart 2021

Acelesi olanlara hızlı güzelleşme formülleri

Çok kısa bir sürede güzelleşip sokağa çıkmaya hazır duruma gelmenin ufak hilelerini her kadının bilmesi gerekir. İşte hızlı güzellik formülleri...<br />
0 0

Tiyatroya ya da bir yemek davetine gideceksiniz ama ofisten çıkıp, eve gidip, uzun uzun hazırlanmaya hiç zamanınız yok. Bu sıkıntıyı kim bilmez ki? İşte size hızlı güzelleşmeniz için birkaç hızlı ve pratik öneri’

Parlak cilt’ Altın efektli terrakotta pudra stresten kıvranan bir ‘gündüz yüzünü’ canlı ve taze bir ‘gece yüzüne’ dönüştürebilir.

Kaşlar önemlidir’ Saç spreyi ile kaşlarınızı ehlileştirin. Spreyi kaşlarınıza sıkmanız ve fırçayla tarayıp düzeltmeniz yeterli.

Işıltılı dudaklar’ Cazip dudaklar bakışları yorgun bir yüzden uzaklaştırıp, kendisine çeker.

Kokulu pudra’ Duş alacak zamanınız yoksa Rokoko dönemi kadınları gibi yapın’ Vücut pudrası teri emer ve sizi hoş bir koku bulutuyla sarıp sarmalar.

Dinç bacaklar’ Bacaklarınızdaki ağırlık hissini gidermek için canlandırıcı ve serinletici jöle kullanın, özellikle mentollü olanını tercih ederseniz sonuçtan daha memnun kalırsınız.

Hızlı gevşeme’ Yorgun ve stresli misiniz? Kendinize birkaç dakika ayırın ve yoğun bir gevşeme tekniği ile yeniden doğmuş gibi olup, uzun geceye hazırlanın’ Sırt üstü uzanın, derin derin soluk alıp verin, bu arada zihninizi organlarınızda yoğunlaştırın. On dakika sonra kendinizi yeniden formda hissedeceksiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın