Açık Seçik Profil Sahipleri Club505 Gibi Sitelerde Yer Alabilir Mi?

20 Nisan 2018 Cuma, 17:43

Arkadaşlık siteleri içerisinde bazı profiller fiziklerini ön plana taşımak için açık seçik resimlerine yer verirler. Daha çok prim yapma amacıyla konulan bu resimler karşı cins tarafından fazlasıyla rağbet görür. Genelde kızların zengin sevgili nasıl bulunur amacıyla hareket ederek koyduğu bu tür resimlerle genel amaçlarının olumlu sonuçlanacağı da söylenebilir. Erkeklerin genelinden “annene el mi kaldırdın taş olmuşsun” gibi mesajlara da cevap vermeyecektir. Genelde lüks araba ya da pahalı telefonların bulunduğu profillere yönelik bir avcı olarak da nitelendirilecektir. Kısa süre içerisinde bu tip erotik içeriklere sahip olan profiller kaldırılacak olsa da erkeklerin genelinden yeterli ilgiyi görmüş olacaktır.

Erkeklerin Açık Seçik Profilleri

Erkek profillerinde olan açık seçik resimler genelde “aaa iğrenç” şeklinde tepki verilecek olan unsurlar olarak ifade edilir. Genelde amacı belli olan kişilerin oluşturduğu bu profiller ne için açılır hiç kimsenin bir fikri yok. Bu profil sahiplerinin kendilerini bu şekilde mi tatmin edeceği de söylenerek bu şekilde bir algı yaratacaktır. En iyi arkadaşlık sitesi olan platformlarda bu tür profiller olsa dahi kısa süre içerisinde kaldırılacaktır. Kimsenin bir yerlerinin göstermek için kullanamayacağı uygulamalar olan arkadaşlık sitelerinde samimi ve saygılı sohbetlere yer vermek adına bu tür işleyiş söz konusu olacaktır. Club505 içerisinde de bu tür kötü medya ya da profillere kesinlikle yer verilmemesi durumu ortaya çıkacaktır.

İdeal Profil Nasıl Meydana Getirilir?

Arkadaşlık sitelerinde profil sahibi olan kişiler özenli bir biçimde hareket edeceklerdir. Böylelikle de yeni insanlarla samimi sohbetler içerisinde olmaları durumunu da kullanacaklardır. Şaşkınlıkla ya da kızgınlıkla karşılaşmamak için de herkesin böyle bir tavır takınacağı uygulamalar da vardır. “Yalnızlıktan ölüyorum” tabiriyle hareket edecek olan kişilerin uygulamalar sayesinde beklentilerini yüksek tutmaları için de profillerini iyi bir biçimde düzenlemeleri gerekecektir. En beğendiği resimlerin yanında da ilgi alanlarını da yazmanız halinde karşıdan gelecek olan mesajlarda ilgi çeken bir konuyu ortaya koymanız söz konusu olacaktır.

Profil Bilgilerine Göre Mesaj Atma

Bir kızın profil resminin Pisa Kulesi’nde çekinilmiş olduğunu gören karşı taraf bunun üzerinden kolaylıkla yürüyebilecektir. Profil resmi arkadaş ara seçeneği ile kısa süre içerisinde doyumsuz bir sohbet durumu da söz konusu olacaktır. Aynı zamanda da profil içerisinde olan hakkında kısmındaki bilgiler de mesaj atacak için birer malzeme haline dönüşecektir. Doğum tarihinden, burcuna, memleketine kadar olan bilgileri kullanacak olan profil sahipleri iyi bir başlangıç yaparak ilgi çeken mesajlar atacaktır. Bu sayede de genel bir konuşma başlayacak olup; ideal bir sevgili ya da arkadaş konumuna zaman içerisinde yükselmesi durumu da söz konusu olarak görülebilecektir. Böylelikle de arkadaş arama sitelerinin fonksiyonları da kendini göstermiş olacaktır.

Etiketler: zengin sevgili nasıl bulunur, en iyi arkadaşlık sitesi, arkadaş ara

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...