15 Haziran 2021

Aldatılmanın acısından kurtulun

Aldatmanın ardından yanlış yapmamak için yapmanız gerekenler...<br />
0 0

Aldatılmak umutlarını ve güvenini kaybetmene hatta öfke nöbetlerine kapılıp yanlış adımlar atmana neden olabilir. Böyle bir durumda arkadaşlarınla daha fazla vakit geçir ve mümkün olduğunca konudan uzaklaşmaya bak.
Aile bu gibi durumlarda en büyük destekçidir. Sen de annenden ya da başka bir büyüğünden yardım iste.
Kendini başka işlere yoğunlaştır. Resim kursu gibi hobiler edinebilir spor yaparak özellikle de yüzerek stres atabilirsin
GÜVEN SORUNU
Aldatılan kişinin başkalarıyla ilişki kurmakta zorlandığı bir gerçek! Sen de yeni bir ilişkiye başlayacağın zaman güven sorunu yaşayabilirsin. Ama bu durumu çok abartma ve karşına çıkan yeni insanlara şans ver.
Eğer seni aldatan sevgilini affetmeyi düşünüyorsan davranışlarını çok iyi gözlemle. Bazı kişiler bir kez aldattıktan sonra bunun kötü sonuçlarını görüp ders alır ve bir daha aldatmanın yanından bile geçmezler. Erkek arkadaşın da pişman olduysa ve seni kazanmak için çaba harcıyorsa onunla en azından arkadaş olarak görüşebilir ve belki ileride ona bir şans daha verebilirsin.
Diyelim ki seni aldatan sevgilini affettin ama yine hareketlerinde gariplikler sezinliyorsun. Böyle bir durumda ondan hemen uzaklaş! Çünkü uzmanlara göre bazı kişiler aldatmanın vermiş olduğu adrenaline bağımlı oluyorlar ve bu heyecanı yaşamak için bunu sürekli tekrarlıyorlar!
Eğer aldatılmak uykularının kaçmasına sürekli sinirli ve mutsuz olmana neden oluyorsa bir uzmandan yardım al.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın