26 Ekim 2021

Alışverişlerde Artık Tek Bir Adres Var

0 0
3 min read
0 0

Gelişen teknoloji ile birlikte artık tüm alışkanlıklarımız da değişiyor. Eskiden bir ürün almak için mağaza mağaza gezerken şimdi alışverişler tüm dünyayı etkisi altına alan İnternet’te gerçekleşiyor. İnternet sayesinde hem tek bir ürün yerine tüm alışveriş listemizi satın alabiliyoruz hem de birçok seçenek arasından bütçemize en uygun olanı bulabiliyoruz.

İnternet sitelerinde alışveriş yapmak kolaylaştıkça güven duygusu azalıyor. Tüm siteler güvenli mi, kredi kartı ya da banka kartı bilgileri başkası tarafından kullanabilir mi, istenilen ürün gelecek mi, ürünü teslim aldıktan sonra muhatap bulunabilecek mi? Tüm bu sorular her alışverişte akla geliyor ve belki de çoğu zaman ürün ne kadar beğenilse bile alışveriş yapmakta tereddüt edilebiliyor. İşte internetten alışveriş noktasında hem satıcının hem de alıcının güvenliğini sağlayan iyzico hayatımıza giriyor.

Güvenceniz iyzico

17.000’den fazla alışveriş sitesi ile anlaşmalı olan iyzico tek bir uygulama ile geçmiş alışverişlerinizi görüntüleme ya da alışveriş sonrası 7/24 destek hizmetlerinden faydalanma imkanı sunuyor. Anlaşmalı olan sitelerde “Korumalı Alışveriş” seçeneğini seçerek alışverişinizi tamamladığınız taktirde artık iyzico Korumalı Alışveriş güvencesinde oluyorsunuz. iyzico’nun siz alışverişinizi yapar yapmaz yolladığı sms ya da e-mail üzerinden uygulamaya ulaşabiliyor ve alışverişinizle ilgili her konuda 7/24 destek alabiliyorsunuz. Üstelik iyzico altyapısı ile gerçekleşen tüm alışverişlerinize de yine bu uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Tüm bu avantajlardan faydalanmak için yapmanız gereken; alışveriş esnasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini seçmek ve iyzico mobil uygulamasını indirmek. J

Ne Zaman İsterseniz O Zaman Arayın

İnternet ortamında alışveriş yapmanın kullanıcı için en büyük sorunlarından birisi de muhatap bulabilmektir. Ödemeyi aldıktan sonra yanlış ürün gönderen ya da iade etmek istediğinizde telefonlarınıza cevap vermeyen alıcılara karşı da yine iyzico korumasındasınız. Ürünü kullanmaya başlayıp “Her şey yolunda!” dediğiniz ana kadar iyzico sizinle irtibatta kalıyor. Bu süreçte bir destek ekibine ihtiyacınız varsa da yine 7/24 hizmet ile buluşuyorsunuz. Dilediğiniz saatte dilediğiniz sorun için başvurabileceğiniz iyzico ile kargolarınızı da anbean takip edebilirsiniz.

Nasıl Bu Kadar Güvenli Olabiliyor?

Sunduğu güven ile alışverişin yeni adresi olan iyzico, ödeme işlemlerinizi yapay zekâ ile koruyor. Altyapısındaki sahtecilik koruma sistemi ile şüpheli işlemlere dur diyor ve paranız hep güvende kalıyor. Bunun yanı sıra ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde güvenlik ve lisans sertifikaları ile de önce sizi düşünüyor.

Hadi Durma, İncele!

Bu yazımızda öne çıkan özelliklere değindik ancak iyzico sitesinde sizi bekleyen daha birçok detay bulunuyor. Daha ayrıntılı bilgi için iyzico sitesine göz atarak tüm sorularınıza cevap bulun, keyifli ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın