Alternatif tatil önerileri

Bu yaz farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, işte sizi bekleyen tatil önerileri…

29 Haziran 2015 Pazartesi, 13:31

Tatil mevsimi geldi çattı. Peki, siz hazırlığınızı ve tatil planınızı yaptınız mı? İşte yaz tatiliniz için uygulayabileceğiniz alternatif öneriler…

Villa kiralama

Son yılların popüler alternatif konaklama modeli kısa süreli kiralık villalar, özellikle aileler ve kalabalık arkadaş grupları için birebir. Türkiye’nin en popüler bölgelerinde hatta Yunan Adaları’nda size uygun bir villa bulabilir ve ev konforunda tatilinizi geçirebilirsiniz. Konakladığınız bölgedeki günlük tur ve aktivitelere katılarak tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Ortalama fiyat’ 6 – 10 kişi için toplam haftalık 2,000 TL ve üzeri

Alternatif yurt içi turları

Likya yolunu bisikletiniz ile aşabileceğiniz Likya Bisiklet Turları; Kaş ve çevre bölgelerin su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz dalış eğitim ve turları; Mavi yolculuk ile Yoga’yı birleştiren, dingin koylarda düzenlenen seanslara katılabileceğiniz özel yoga turları; deniz kanosu ve kamp aktivitelerinin düzenlendiği özel turlar size oldukça farklı bir tatil vadediyor.

Ortalama fiyat’ 75 TL ve üzeri

Alternatif yurt dışı turları

Küba, Arjantin, Maldiv Adaları, Phuket tercih edilebilecek bölgelerden

Ortalama fiyat’ 2,000 TL ve üzeri

Ege ve Akdeniz koyları

Dünyanın en önemli mavi yolculuk rotalarından Ege ve Akdeniz her yıl tüm dünyadan konuklarını ağırlıyor. Ama siz hala bu benzersiz deneyimi yaşamadıysanız bu yaz yapın. Fethiye, Marmaris ve Göcek çıkışlı turlardan keyifle dönebilir veya Bodrum’dan çıkarak Gökova Körfezi’ne doğru yol alabilirsiniz.

Ortalama fiyat’ 12 kişi için haftalık 5,000TL ve üzeri

Festivaller

2015 Yazı’nda İstanbul’dan katılabileceğiniz birbirinden renkli festival ve konserlere de göz atmayı ihmal etmeyin. Kamp veya otel konaklamalı İngiltere Reading Festivali, Hollanda Lowlands Festivali, Budapeşte Sziget Festivali Polonya Open’er Festivali gibi pek çok seçeneği değerlendirebilir, hata Berlin’de gerçekleşecek olan AC/DC gibi devlerin konserlerinde yerinizi alabilirsiniz.

Ortalama fiyat’ 2,000 TL ve üzeri

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...