17 Mayıs 2022

Alyans Seçerken Neleri Göz Önünde Bulundurmalısınız?

0 0
2 min read
0 0

Söz, nişan ya da evlilik için alyans seçimi yaparken bazı noktaları göz önünde bulundurmanızda fayda olacak. Bu sayede seçtiğiniz nişan yüzükleri çok daha konforlu bir şekilde kullanılabilir ve uzun süre yenileme gereği hissetmezsiniz. Öncelikle tarzınıza uygun bir görünüm sunan modellere yönelmeniz gerektiğini hatırlatalım. Seçtiğiniz tasarım giyim stilinize uygun olmalı.

Çünkü bu özel yüzük modellerini her daim takacaksınız ve dolayısıyla stiliniz ile bütünleşen bir modele yönelmeniz de zorunlu hale geliyor. Bir diğer unsur da renk seçimidir. Bildiğiniz gibi nişan yüzüklerisarı altın ya da beyaz altından hazırlanıyor. Ayrıca her iki rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcut. Eğer genellikle kullandığınız aksesuar rengi sarıysa sizin seçiminiz de bu yönde olmalı.

Taşlı Alyans Seçimi Yapacaklar Dikkat!

Sıklıkla kullandığınız renk beyaz ise bu durumda evlilik yüzükleri de beyaz altından hazırlanmış olmalıdır. Modellere göz atarken karşınıza taşlı ve taşsız modeller çıkacak. Özellikle taşlı modellerden birini tercih edecekseniz bu durumda mutlaka kaliteli işçilikle hazırlanan bir tasarıma yönelmelisiniz. Çünkü alyanslarda en sık yaşanan sorun taşın düşmesidir. Kaliteli işçilikle dizayn edilen modellerde ise yıllar geçse dahi bu problem yaşanmıyor.

Nişan ve söz için seçilen modeller biraz daha ince olurken evlilik yüzükleridaha kalın bir forma sahip oluyor. Ancak siz tercihinizi mutlaka bu kalın modellerden yana yapmak zorunda değilsiniz. İnce olan tasarımlara da yönelebilirsiniz. Evlilik yüzüklerinin mutlaka kalın olması gerektiği gibi bir kaide yok. Klasik desenlerle dizayn edilen modeller yerine otantik figürlerle süslenen modellere de yönelebilirsiniz.

Özellikle kadınlar evlenme teklifi esnasında aldıkları tektaş yüzükler ile alyanslarını bir arada kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle alyansın çok kalın olmaması gerekir. Aslında model seçeneklerine göz attığınızda nasıl bir tasarım istediğinizi daha kolay netleştirebilirsiniz. Bunun için Myra Gold firmasının web adresine tıklayabilirsiniz. Firmanın online sipariş sitesinde alyanslar çok geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde beğeniye sunuluyor. Fiyatların da bir hayli uygun olduğunu belirtmemiz lazım. Çiftler bütçelerine uygun bir tasarımı kolayca bulmanın keyfini yaşayabiliyor.

Reklamdır. Myragold.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın