16 Mayıs 2022

Ameliyata gerek kalmadan lazerle vajina daraltma

0 0
2 min read
0 0

Artık ameliyat olmaktan korkanlar içinde vajina daraltma teknikleri geliştirildi ve lazerle vajina daraltma sayesinde sizlerde kesik olmadan, kan olmadan istediğiniz estetik sonuca ulaşmayı başarabileceksiniz. Peki nasıl oluyorda ameliyat olmadan lazerle vajina daraltma yapılıyor gelin inceleyelim.

Ameliyat dışı vajina daraltma yöntemleri hangisidir?

Ameliyat dışı vajina daraltma yönetiminin en başında lazer uygulaması geliyor. Yapılacak yüksek frekanslı elektromanyetik dalgalar sayesinde iyileşme süreci başlayacak ve daha genç bir doku çıkarak istenilen sonuca ulaşılıyor olacak.

Faydaları nelerdir?

Lazerle vajina daraltmanın sadece tek etkisi vajina girişinin darlığı olmayacak elbette. Yeni dokular ile birlikte de daha açık ve doğal renkli bir vajinaya ulaşıyor olacaksınız. Genital estetik artık lazer ile oldukça konforlu ve etkili iken, diğer süreçleri düşünmenizi elbette önermeyiz.

Genital estetik kaç seans yapılacaktır?

Genital estetik lazer uygulaması ortalama olarak ayda bir ara vererek ve 3 seanslık bir sistem ile sunuluyor olacak. Bu seanslarda her seferinde gençleşme biraz daha yaşanacak ve genital estetikte başarılı sonuca ulaşılabiliyor olacaksınız.

Genital estetik diğer tedavi alanları

Genital estetik seçeneklerinden biri de elbette vajina daraltma ameliyatı oluyor. Bu uygulama tek bir seferde yapılacak ve git geller ile uğraşmak zorunda kalmıyor olacaksınız. Kısa sürede daha etkili sonuçlar almak istiyorsanız vajina daraltma ameliyatı için Doktor Uzay Yıldırım’ın kapısını çalabilirsiniz. Aklınıza gelen her soruyu sorabilir ve genital estetik nedir, ameliyatlı uygulaması nasıl olur ya da bahsettiğimiz lazer uygulaması ile nasıl sonuçlara ulaşılır öğrenebilirsiniz.

Birden fazla etki

Vajina daraltma ameliyatı ile bahsettiğimiz gibi sadece tek bir sonuç değil, isteyebileceğiniz birçok olumlu sonuç elde ediliyor olacak. Vajina daralma ameliyatı için talep edebilir gerek şekil bozukluğu ve renk farklılığı için talep edebilirsiniz. Kısaca artık utanarak kimseye soramadığınız tüm bu konuları ve detayları doktorunuz Uzay Yıldırım’ı arayarak randevu almayı unutmayınız. İletişim bilgilerine www.uzayyildirim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın