16 Mayıs 2022

Angel Bra Nedir

0 0
2 min read
0 0

Yurt dışında Magic ve Strapless Bra olarak da anılan Angel Bra yeni nesil sütyen olarak biliniyor.

Kadınların iç çamaşırı kategorisinde belki de en sevmediği giysi sütyendir. Hem askısı hem de kopçası fiziki olarak rahatsız edebilirken ayrıca dekolte kıyafetlerde de kötü bir görünüm vermektedir.

Angel Bra hem şıklığı hem de rahatlığı ile son aylarda satışı en çok yapılan sütyen olma başarısını gösterdi.

Özellikle sosyal medyada birçok fenomen ürün tanıtımı ile Angel Bra’nın dünyaca tanınırlığına katkı sağladı. Yalnızca Instagram’da değil ayrıca Youtube’da üründen çok bahsedildi.

Straplez Bra nasıl kullanılır?

Askısı ve kopçası olmayan sütyenin göğüs kaplarının içerisinde silikon iç yapısı ile memeye sıkı sıkıya yapışır. Terlemeye ve zıplamaya karşı son derece dayanıklıdır.

Sütyenin göğüse yapıştığına emin olduktan sonra ayarlanabilir ipi çekerek daha dolgun ve sıkı bir görüntüye kavuşmak çok kolay.

Kaç kez kullanılır?

Magic Bra’nın yapışkanlı olması nedeniyle çok kez kullanılamayacağı gibi bir algı ilk izlenimde oluşuyor. Fakat ürünün elde yıkanması durumunda herhangi bir dezenformasyon olmadan tam 100 kez kullanılabilmektedir.

Amerika’da ürünün satış fiyatı 20 dolar iken ülkemizde 40 ila 50 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Türkiye’de Angel Bra’nın öncülerinden olan www.gogusdestegi.com adresinden her bedene uygun siyah ve ten rengi seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın