17 Ocak 2022

Angelina Jolie günden güne eriyor

0 0
1 min read
Kansere yakalandığı öne sürülen ve günden güne kilo kaybeden dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, tanınmayacak hale geldi.<br />
0 0

40 yaşındaki Jolie, eşi Brad Pitt’in film çekimi için bulunduğu Londra’da onu yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu dün gece de muhafazakar politikacı William Hague ile birlikte yemek yedi. Restorandan çıkarken görüntülenen Jolie’nin kırılganlığı ve yüzünün bembeyaz rengi de dikkatlerden kaçmadı. Tepeden tırnağa grilere bürünen Jolie, kıyafetini siyah bir el çantasıyla tamamladı.

Kansere yakalandı iddiası

Son bir aydır Jolie’nin aşırı zayıflığı ünlü oyuncunun sağlık sorunlarıyla ilgili söylentilerin ortaya atılmasına neden oluyor.

Başta National Enquirer olmak üzere birçok dergi güzel yıldızın ameliyat geçirmesine rağmen çok korktuğu kanser hastalığına yakalandığını ve bu yüzden aşırı kilo verdiğini ileri sürdü. 1.75 cm boyunda olan Jolie’nin 49 kiloya kadar düştüğü de konuşuluyor.

Yemek yiyemeyecek hale geldi

Öte yandan Jolie’nin bu görüntüsünü yeme bozukluğuna bağlayanlar da var. Bu iddialara göre Jolie artık yemek yiyemeyecek hale geldi. Hatta kocası Brad Pitt de bu sorununa çözüm bulmazsa kendisinden boşanmakla tehdit ediyor. Angelina Jolie ise bu söylentilerle ilgili hiçbir açıklama yapmıyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın