20 Ocak 2022

Ankarada Annelerin İçi Rahat

0 0
2 min read
0 0

Önümüzdeki yıl, ilk kez okula çocuklarını gönderecek aileleri şimdiden tatlı bir telaş aldı. İnsanlar çevrelerinde Büyük şehirlerde özellikle ankarada anaokulu kreş tavsiyesi almanın ya da gidip görüşerek minik yavrularını emanet edecek kurumları bulmanın derdindeler.

Türkiyenin çalışan anne yoğunluğunun en çok olduğu memur kenti Ankarada anaokulu kreş ve gündüz bakım evi yönünden çok büyük çeşitlilikler sunulmaktadır. Özellikle çankaya kreş olarak anılacak en önemli kurumlardan birisi çılgın yunuslar anaokulu anne ve babaların içini rahatlatacak türden bir anaokulu. Ankarada çayyolu anaokulu kreş yönünden çok fazla işletmenin olduğu bir semt olsa da semtte yer alan anaokulları gezip görüldüğünde çılgın renkler anaokulunda bulunan ekstra özellikler ve uzman kadro güven vermektedir.

 

Ankara Urankent kreş ve özel anaokulu yönünden çok rağbet görülen nüfusu artan bir bölge olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgede yer alan çılgın çınar anaokulu bu bölgedeki en dikkat çeken anaokulu görüntüsü vermektedir.

 

Anaokullarında Atölye Sistemi İle Eğitim

 

Yukarıda ismi verilen anaokulları Çılgın Okul Öncesi Eğitim Kurumları adı altında 2003’ten beri Ankara Çankaya’da, Çayyolu’nda ve Urankent’te yer alan anaokulu ve kreşleridir. Bu okullarda 02-06 yaş aralığındaki çocuklara tecrübeli eğitim personelinin ve rehberlerin birlikte hazırladığı montessorinin dikkat etkinlikleri ile birlikte bütüncül-sarmal eğitim programı uygulanmaktadır. Eğitim Öğretim faaliyetleri atölye sistemi ile gerçekleştirilmektedir ve bu atölye sisteminde: branş, doğa, masal, dikiş dokuma, yapı-inşa, el sanatları, bilim, ve sanat atölyeleri yer almaktadır.

Eğitim kurumları bünyesinde Kurucu, Eğitim koordinatörü ve öğretmenlerin dışında, çocuk gelişim uzmanı,  uzman aile danışmanları, psikolojik danışman, İngilizce, Satranç, Folklor,  Yüzme vb gibi branş öğretmenleri görev almaktadır.

Söylenecek söz kısaca ankara kreş anaokulu tavsiyesi arayan anne ve babalara çılgın okul öncesi eğitim kurumları önerilebilecek en güzel kurumsal bir eğitim kurumlarından biridir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın