19 Mayıs 2022

Antalya’da Evinizde Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Fırsatı!

0 0
2 min read
0 0

İnsanlar tatil planı yaparlarken genellikle akıllarına otel konsepti gelir. Ancak son yıllarda otellere alternatif olarak oldukça lüks yapılarda, villalar da tatilde konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Kiralık villalar çok farklı konseptlerde hizmet veriyorlar. Özellikle muhafazakar aileler otellerde tatil yapmak istediklerinde kadın ve erkekler için ayrı havuzların olması aile bütünlüğü içinde tatili engellemektedir.

İşte bu tür sorunların önüne geçebilmek kiralık villalarda tatil planı yapabilirsiniz. Türkiye’de tatil cenneti olarak adlandırılan Antalya bölgesi villa kiralama hizmetlerinin yoğun olduğu bölgelerin başında geliyor. Bölge hem deniz ve doğası hem de kültür turizmi ile tatilcilerin gözde mekanları arasında yer alıyor.

Tatilde Kiralık Villa Hizmetleri Neleri Kapsar?

Kiralık villalar çok kapsamlı olarak hizmet veriyor. Kiraladığınız sürece sadece yeme içme hizmetleri ekstra ücrete tabiidir. Onun dışındaki tüm ücretler kira bedeli içerisindedir. Kullanılan yakıttan konaklamaya, havuz hizmetlerine kadar pek çok hizmet villa kiralamanın içerisindedir. Bunun dışında siz villaya giriş yapmadan temizliği yapılıp yedek çarşaf takımı ve havlu setleri de hazır bulunur. Kaş balayı villası, çocuklu aile için villalar, grupla gidilecek villalar olmak üzere çeşitli villalar bulunur.

Kiralık Villa Ücretleri

Tatilde villa kiralamaya karar verdiyseniz öncelikle kiralanacak villanın oda sayısı kiralama bedelini belirler. Bunun dışında kaç kişi konaklayacağı, kiralanan bölgenin fiziki şartları gibi durumlar villa kiralamada ücret belirleyen ögelerdir. Ayrıca villanın konsepti ve kiralama süresi de kiralama bedelini etkiler. Antalya bölgesi kiralık villa kültürünün en yoğunlukta olduğu bölgedir.

Antalya’da Gezilebilecek Yerler

Antalya ülkemizin en gözde turistik bölgelerinden biridir. Bu bölgede insanlar hem kültür turizmi yapıyor hem de denize girip eğleniyorlar. Bölge Likya medeniyetinin beşiği niteliğindedir ve gezilmeye değer niteliktedir. Ayrıca cennet cehennem mağaraları da kültür turizmine en uygun gezi alanları içinde yer alıyor. Antalya’da konaklama için Kaş muhafazakar villa ya da normal tatil için kiralık villa arıyorsanız tabii ki konaklama hizmetini de Tatil Villası’ndan almanızı öneriyoruz.

Bölgede ki kiralık villaların bir tarafı denize bakarken diğer tarafı orman içinde eşsiz doğa manzarası ile tatilcileri bekliyor. Ancak villa kiralamak için tatil planı yaptı iseniz erken dönemde rezervasyon yaptırarak indirimli fiyatlardan yararlanabilir ve yer bulma sıkıntısının önüne geçebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın