19 Mayıs 2022

Arnica Ütü Modelleri İşinizi Kolaylaştırıyor

0 0
3 min read
0 0

Giysilerinizdeki kırışıkları bir an önce gidermek ve kendinize daha fazla zaman ayırmak mı istiyorsunuz? Birbirinden farklı renk ve modellere sahip Arnica ütülerle artık ütü yapmak zahmetsiz ve kolay hale geliyor. Arnica, geliştirdiği teknik özellikler ve donanımlarla kıyafetlerinizi kusursuzca ve detaylıca ütüleyebilmenize olanak sağlıyor.

Ütü Yapmak Hiç Olmadığı Kadar Konforlu Hale Geliyor

Türkiye’nin önde gelen ev gereçleri üreticilerinden olan Arnica, kalite ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.  Arnica Buhar Kazanlı Ütü, 1.7 litre su haznesi ve 400 gram şok buhar kapasitesiyle kısa sürede giyeceklerinizi pürüzsüz hale getirmenize yardımcı oluyor. Güçlü kuru buhar püskürtme özelliğine sahip ürün,  2200 Watt enerjiyle çalışıyor. Çıkarılabilir, fonksiyonel haznesi sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Üstün teknik özellikleri bir arada sunan ütü 7.5 bar basınçla çalışıyor. Tasarımındaki detaylarla öne çıkan ürün, seramik tabanının yanı sıra 120 gram sürekli buhar kapasitesi ile giysilerinizin yüzeyini yıpratmadan istenilen seviyede ütüleyebilmenize olanak sağlıyor. Otomatik kapanma ve emniyet kilidiyle olası tehlikelerin önüne geçen Arnica, aynı zamanda iki dakika gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale geliyor. Kullanım esnasında dolum yapılabilen, çift seviyeli sıcaklık kontrolü ve kireç çözücü sistemiyle ütü yapmayı keyifli hale getiriyor.

Kendi Kendini Temizleyebiliyor 

Modern tasarım ve teknolojinin birleştiği Arnica Magma 2600 Şok Buharlı Ütü sayesinde ısı yüzeye daha iyi iletilerek kıyafetleriniz basit hareketlerle kolayca ütülenebiliyor. Ütü esnasında ortaya çıkan lekelenme riskini Anti Drip özelliği sayesinde en aza indiren ürün, aynı zamanda kireçlenmeyi önleyen tasarımıyla uzun süre güvenle kullanılabiliyor. Güçlü şok buhar sistemi sayesinde en zorlu yüzeyleri bile zahmetsizce ütülemenize yardımcı olan ürün, 360 derece dönebilen hareketli kablo desteğiyle farklı yönlere çevrilerek kullanılabiliyor. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eden magma ütüler kendi kendini temizleme özelliği sayesinde ütü yapmayı  zahmetsiz hale getiriyor. Arnica küçük ev aletleri arasında öne çıkan bu modeli hemen sipariş edebilir, ütüye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Paslanmaz INOX Yüzey 

Arnica Flora 2000 ve Arnica Violet 2600 şok buharlı ütüler kullanışlı ve yüksek performanslı bir ütü modeli arayanlar için ideal seçenek olabilir. Arnica Violet INOX paslanmaz çelik tabanıyla kıyafetlerinizi korumanıza yardımcı oluyor. 360 derece dönebilen hareketli kablo tutucusuyla fonksiyonellik sunan ürün, aynı zamanda dikey ütüleme yapabilme özelliğiyle de öne çıkıyor. Arnica Flora 2000 Şok Buharlı Ütü ise ergonomik ve dayanıklı bir ütü arayanlar için ideal bir seçenek gibi görünüyor. Rahatça kavranabilen ergonomik yapısı sayesinde daha fazla konfor sunarak bileğinizi koruyor. Seramik taban kaplaması ve sprey özelliği sayesinde giysinizin üzerinde rahatça hareket imkânı sunuyor. Diğer Arnica ütülerde olduğu gibi Anti Drip özelliği sayesinde kıyafetleriniz lekelenmeden hazır hale geliyor.

Güçlü ve Ayarlanabilir Buhar Basıncı 

PufPuf Plus Şok ve PufPuf Star Şok ürünleriyle kalite ve hesaplı tüketimi bir arada sunan Arnica, tasarladığı ergonomik özelliklerle öne çıkıyor. Arnica PufPuf Star Şok Buharlı Ütü Kullanım kolaylığı sağlayan dikey ütüleme özelliği sayesinde ütü yapmak daha pratik hale geliyor. Güçlü ve ayarlanabilir buhar basıncı sayesinde kıyafetlerinizin türüne göre çalışmanıza olanak sağlıyor. 2000 Watt’lık çalışma gücü sayesinde enerji verimliliğini destekliyor. Kaliteli seramik tabanı ve 360 derece dönebilen hareketli kablo tutucusu daha konforlu bir çalışma ortamı yaratıyor. Arnica PufPuf Plus Şok Buharlı Ütü ise enamel tabanı ve buhar ayar düğmesiyle kırışları kısa sürede ortadan kaldırıyor. Web sitemizi ziyaret ederek beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bu birbirinden şık ve fonksiyonel ürünlere tek tıkla ulaşabilir siz de Arnica güvencesinden faydalanabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın