19 Mayıs 2022

Avene Cleanance Mat Krem

0 0
2 min read
0 0

Her cilt tipinin farklı ihtiyaçları vardır. Kuru ciltlerin neme, yağlı ciltlerin biraz daha mat bir cilt görünümüne ihtiyacı vardır. Bu sebeple her cilt tipi için farklı ürün kullanılması gerekmektedir. Avene Cleanance mat krem fazla yağlı ciltlerin ihtiyaçlarını karşılayarak daha mat bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

İçeriğinde Termal suyun etkisi olması sebebi ile Avene Cleanance mat krem cildi yumuşatma ve rahatlama etkisine sahiptir. Gözenekleri sıkılaştırarak cildin yaşlanmasına engel olmaktadır. Aynı zamanda emici yapısı sayesinde ciltte mat bir görünüm oluşturarak makyajın gün boyu sabit kalmasını sağlar. Paraben içermez tamamen doğal içeriklidir.

Yağlı ciltler de ciltteki gözenekleri temizlemek için neme ihtiyaç duyarlar. Ancak bu nemi verirken ciltte yağlı bir his oluşturmadan sağlamak önemlidir. Avene parlatıcı bir etki oluşturmadan cildi nemlendiren parlama karşıtı bir kremdir. Ciltle uyum sağlayan yapısı sayesinde cilt tarafından kolay bir şekilde emilerek ciltte yağlı bir görünüm ve hissin oluşmasına engel olur.

Cildin ihtiyaç duyduğu nemi cilde parlaklık vermeden mat bir görünüm kazandırarak veren Avene Cleanance mat krem cildin nemlenmesini sağlarken aynı zamanda makyaj sabitleyici görevi görmektedir. Cildi nemlendirerek cildin beslenmesine yardımcı olur.

Avene Cleanance mat krem adından da anlaşılacağı üzere yağlı ciltlerde mat bir görünüm oluşmasına yardımcı olmaktadır. Cilt ile uyumlu bir yapıya sahiptir ve cilt tarafından hemen emilir.

http://www.dermoeczanem.com/avene-cleanance-emulsion-matlastirici-bakim-kremi-%7C-indirimli

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın