26 Ekim 2021

Baby face Beauty ile daha canlı bir cilt!

0 0
2 min read
0 0

Baby face Beauty Lutronic markasının geliştirdiği ve özellikle kadınların birçok sorun yaşadığı alanlarda kurtarıcı nitelikte ve kalıcı tedavileri sayesinde en çok tercih edilen sistemler arasına girmeyi daha ilk günden başarmıştır.

Şüphesiz ki her kadın güzel görünmek ister. Özellikle de daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü için kadınların yapmayacağı güzellik uygulaması da yoktur diyebiliriz. İşte tam da bu noktada devreye, son dönemlerin en popüler ve adından en çok bahsedilen baby face beauty girmektedir. Genellikle 30’lu yaş döneminde cilt ile alakalı bakımların yapılması gerektiği düşünülecek olursa, bahsettiğimiz bu teknolojiden de bu süreç içerisinde yararlanılabilmektedir. Ancak hamilelerin ve daha önceki süreçlerde cilt sorunu yaşamış ve kanser vb. Sorunlar geçirmiş kişilerin uygulamadan yararlanması doğru değildir.

Baby Face Beauty nedir?

Baby Face Beauty lazer destekli bir cilt bakım uygulaması olup, cildin ihtiyaç duyduğu vitaminlerin ya da gerekli olan kullanılması gereken bazı kozmetik ürünlerin cildin alt katmanlarına kadar doğru bir şekilde emilmesini sağlayan son teknoloji bir lazer uygulamasıdır. Cildin canlanmasını, daha sağlıklı görünmesini, var olan ince kırışıkların azaltılmasını vb. Sağlayan baby face beauty birçok klinikte uzmanlar tarafından uygulanmaya başlamıştır.

Hangi ciltler Uygulayabilir?

Genel bir cilt bakımı yaptırmasına rağmen kişilerin bu uygulama sonrasında istedikleri etkiyi alamaması sonucunda genellikle tercih ettiği bu uygulama, lazer uygulaması olmasından dolayı tabi ki normal cilt bakımının verdiği etkiden çok daha üstün bir başarıyı sağlamaktadır. Baby face beauty uygulaması geniş gözeneklere sahip olan, vitamin enjeksiyonlarının sonrasında bbölgede meydana gelen morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyen kişilerin tercih ettiği aynı zamanda da çok daha parlak ve sıkı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler bu harika uygulamadan yararlanabilmektedir.

Uygulama seansları nasıldır?

Uygulama seansları kişilerin cilt gereksinimlerine göre ortalama 4 seans olarak önerilmektedir ve genellikle 7-10 gün aralıklarla uygulanmaktadır. Seanslar ve uygulamanın nasıl yapıldığına dair bilgi için www.lutronic.com.tr internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın