19 Mayıs 2022

Balayında Gidebileceğiniz Tatil Mekanları

0 0
2 min read
0 0

Balayı evliliğin başlangıcındaki en önemli tatillerden bir tanesidir. Aslında ingilizce’ den dilimize girmiş olsa da ayrıntılar ve detaylarla süslendiğinde harika bir tatil seçeneği de olduğunu belirtmek isterim.  Balayı tatiline çıkmayı bir yana bırakın bu tatil için planlama yapmak dahi insanı heyecanlandıran bir durum dolayısıyla seçenekler arasında bir hayli gidip gelinir. Dilerseniz sizlere balayı için gidebileceğiniz birkaç güzel ülke hakkında öneride bulunalım.

DÜNYANIN EN İYİ BALAYI TATİLİ YERLERİ

 Maldivler

Maldivler hint okyanusunda ve yaklaşık olarak 1.200 adadan oluşan adeta bir tropikal cennettir. Beyaz kum ve plaj denildiğinde ilk akla gelen ülkelerin başında gelir. Tamamen dinleneceğiniz ve de benzersiz bir ortama sahiptir. Maldivlerde su sporlarından tutunda tropikal ortamlara varıncaya kadar bir çok etkinliği katılma gibi şansınız var. tatil için gidebileceğiniz çok güzel bir yer üstelikte tatilin bir sınırı yok her ayda rahatlıkla gidebilirsiniz.

Seyşeller

Seyşeller’ de en az maldivler kadar güzel bir tropikal iklime sahip mükemmel plajları ve de turkuaz rengine bürünmüş olan denizi size olağanüstü bir görüntü seyri yaratacaktır.  Aradığınız şey huzur ve sakinlikse tam size göre bir ortam. Balayı otelleri konusunda da kesinlikle profesyonel  bir yapı oluşturulmuş iyi ki gelmişiz diyeceğiniz bir ortamın sizleri beklediğini unutmayın.

Santoroni Adı

Ülkemize yakın olması ve de Yunanistan’ın adaları arasında en fazla üne sahip olan bir adadır. Bir gün batımı izleyip romantik yaşamak istiyorsanız kesinlikle buradan iyisi yok. Santorini bir balayı noktasında ne arıyorsanız bulabileceğiniz bir yer. Ada’nın dünya genelinde bir misafir potansiyeli var yani hangi ülke daha ağırlıklı derseniz bunu gösteremeyiz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz ülkeler ve adalar kesinlikle bir balayı tatili noktasında size heyecan verecek üstelik uçakla seyehat imkanınız olduğu için çok şanslısınız. Eğer ki bu bahsettiğimiz balayı yerleri ve de daha fazlası için bir tercih yapmanız ise uçak biletinizi biletall.com adresini seçebilirsiniz. Bir çok ülkeye uçuşlarda sizlere uygun bilet avantajlarını sunan tek adres.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın