23 Ekim 2021

Banyo Tıkanıklığı Açma

0 0
1 min read

The young repairer is fixing sink in the kitchen

0 0

Kanal açma makinesi ise kırmadan dökmeden gider tıkanıklığı açıyoruz. Banyonuzda oluşan gider tıkanıklıkları zamanla zemin, duvar, fayans gibi kaplamaları aşındırarak zarar verir.

Aşındırma ile oluşan zararlar yan komşunuza veya alt komşunuza kadar ulaşarak maddi hasarlara yol açar. Bu nedenle hasarın daha ileri boyutlara ulaşmaması için biran önce çözülmesi gereken tıkanıklık sorunudur.

Banyo tıkanıklığı açma genellikle elinizin ulaşamayacağı ve duvar içinden geçen atık su gider tesisatından kaynaklanmaktadır. Tıkanıklık açma tespitinde görüntüleme yapan robot kameraların kullanılması kırıp dökme sorununun önüne geçmektedir.

Bursa Gider Açma Tıkanıklık Giderme uzman tesisatçı işidir. Sorunun sebebi genelde kullanılan katı veya kimyasal maddeler, zamanla biriken saç, pamuk gibi cisimlerine katı hale dönüşmesi, kullanılan gider borularının yanlış veya eğimi doğru hesaplanmamış biçimde yapılmasından kaynaklanmaktadır. Gider borusu görüntüleme cihazları ve kanal açma makinaları kullanılarak sorununuz kolay bir biçimde çözülür.

 

https://www.profesyonelgideracmaservisi.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın