18 Ocak 2021

Banyo tuzlarıyla cilt bakımı

0 0

Tüm hafta boyunca çok yoğun bir tempoda çalıştınız ve cilt bakımınızı ihmal ettiniz, aksi gibi bir de katılmanız gereken önemli bir davet var! Değil parti için hazırlanmak, aynaya bile bakmak istemiyor musunuz? O halde gidip küveti sıcacık suyla ve banyo tuzlarıyla doldurun, hem enerjinizi geri kazanın hem de parıldayın!
Işıldayan bir cildin sırrı sağlıklı bir kan dolaşımı. Büyük gecelerden önce güzel sıcak bir banyo yapın ve banyo tuzlarıyla cildinizi ovun. Banyo tuzlarıyla cildinize dairesel hareketler yaparsanız kan dolaşımını arttırmış ve canlandırmış olursunuz.
Banyo tuzları kalın veya ince olmak üzere birçok renk, koku ve çeşite sahip, deneme amacıyla birkaç çeşit alıp kullanabilirsiniz. Hatta dilerseniz en sevdiğiniz renkleri ve kokuları birbirine karıştırıp banyo keyfinizi arttırabilirsiniz.
Banyo tuzları aynı zamanda peeling için de kullanılabilir. Vücudunuzu banyo tuzlarıyla ovarken dirsek , dizler ve topuklar gibi sertleşmiş bölgeleri yumuşatmak için bir limonu yarıya bölerek üzerine banyo tuzu dökün ve sertleşmiş bölgelere masaj yapın. Farkı göreceksiniz.
Yüzünüze bakım yapmak için çok basit bir tarifimiz var. Eşit miktarda kahve çekirdeği ve şekeri karıştırın ve nemli yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. İsterseniz bu tarife hindistancevizi yada badem yağı gibi doğal ve hoş kokulu yağlar da ekleyebilirsiniz. Bütün gece harika görüneceksiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın