22 Mayıs 2022

Barbie’nin Pembe Karavanı

0 0
2 min read

Photographer Dennis Stylist Jenn

0 0

Kız çocuklarımızın yıllardır vazgeçilmez bebeği Barbie her geçen gün yeni oyuncakları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sürekli yenilenen ama değişmeyen Barbie bebeğe birçok fırsat sunuluyor. Nasıl mı? İhtiyaç duyabileceği her şeyi içinde bulunduran eviyle, ışıl ışıl giysilerini içinde bulunduran gardırobuyla, son model arabasıyla ve son olarak da yeni gözdemiz Barbie Karavanı ile ilgiyi her zaman ki gibi üzerine çekmeyi başarıyor.

Peki, Barbie bebeği özellikle kız çocuklarımız için vazgeçilmez kılan şey nedir? Evet, çok bakımlı, güzel, rengârenk ama farklı bir şey var! Ne mi? Biz neredeysek Barbie bebeğimiz de orda bizimle olabiliyor. Kalabileceği bir evi, giyeceği giysileri taşıdığı gardırobu ve artık isterse bunların ikisini ve daha da fazlasını içinde bulunduran Barbie Karavanı var.

Bu kadar sevimli ve içinde her şey olan karavanla kim oynamak istemez ki? Peki, özellikle kız çocuklarını cezbeden Barbie Karavanla çocuklar neden oynarlar? Öncelikle çocukların hayal dünyalarının bizlerden kat ve kat daha hareketli ve eğlenceli olduğunu hepimiz kabul etmeliyiz. Hal böyle olduğunda da eğlenmek için her olanağı sağlayan hem de içinde su kaydırağı bile bulunan bu karavan sevilmez mi? Cevap: Tabii ki sevilir. Hatta her yere taşır her yerde de oynanır bu karavanla.

 

Maceraperest kızlarımızın hayallerini süsleyen deneyimleri yaşamalarını sağlayacak bu karavan ayrıca arkadaşlarınızla da beraber eğlenme ve onları da maceralarınıza davet etme fırsatı sunuyor. En çok eğlendiğimiz zamanlar arkadaşlarımız beraber geçirdiğimiz vakitler değil midir zaten? Bu kadar büyük bir karavanda Barbie tek başına yola çıkmak istemeyecek. Yanına arkadaşlarını ve minik dostlarını da davet ederek her türlü macerayı beraber deneyimleyecekler. Belki de bir gece ormanda kamp yaparken duydukları garip sesleri takip ederken beraber heyecanlanacak, sahil kenarında sandalyelerine oturup denizin, kumun ve güneşin tadını beraber çıkartacak, gece yıldızları izlerken beraber hayal kuracak ve bahçelerinde barbekü partisi verecekler.

Barbie bebekleri ve arkadaşlarıyla bu deneyimi yaşayan çocuklarımız adeta kendileri yaşamışçasına mutlu olacak ve hayal güçlerinin sonsuzluğunu keşfedecekler. Birbirinden eğlenceli, gizemli, hareketli ve heyecanlı deneyimler sunan Barbie Karavan tabii ki kız çocuklarımızın ilgi odağında.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın