16 Mayıs 2022

Barbie’nin Son Filmi: Barbie Video Oyunu Kahramanı

0 0
3 min read
0 0

Barbie bebek, bu güne kadar pek çok şekilde karşımıza çıktı. Kimi zaman bir prenses oldu, kimi zaman bir peri kızı. Barbie’yi daha önce deniz kızı veya peri kızı olarak görmüştük, fakat video oyun kahramanı oldukça sıra dışı bir konsept.

Barbie, 2017 yılında çıkan filminde bir video oyunu kahramanına dönüşüyor. Tıpkı bizler gibi teknolojiyi sıkı takip eden Barbie, video oyunlarını çok seven br kızdır ve oldukça başarılı bir oyuncudur. Barbie kod yazmayı bilmektedir ve oyunu kazanmak için bu yeteneklerini kullanır. Daha sonra mucizevi bir şekilde favori oyununun içinde bulur kendisini.

 

Oyunda sevimli bir patenci olarak gözüken Barbie, bulut Cutie ve paten prensesi Bella ile tanışır. Fakat bir problem vardır: oyunun kontrolü birileri tarafından ele geçirilmeye çalışılmaktadır. Fakat Barbie, yetenekleriyle ve arkadaşlarıyla beraber bunun üstesinden gelecektir.

 

Oldukça sıra dışı bir konuya sahip olan bu en son Barbie filmi çocuklar tarafından çok beğenildi. Durum böyle olunca da, filmin en sevilen karakterlerinin oyuncakları çıktı. Çocuklar Barbie Video Oyunu Kahramanı oyuncakları ile filmde en sevdikleri sahneyi arkadaşlarıyla beraber canlandırabiliyorlar.

Filmden esinlenilerek çıkarılan Barbie oyuncaklarının en sevilenlerinden bir tanesi işte bu ana karakter Barbie. Barbie bu oyuncağıyla bizi günlük kıyafetleriyle, tişört ve kot pantolonuyla karşılıyor. Elinde tableti olan Barbie bebeğin yanında filmden piksel karakterler de var. Çocuklar bu Barbie oyuncağı ile filmdeki sahneleri canlandırabilecekler. Ayrıca, teknoloji kullanmayı bilen Barbie çocuklara güzel bir rol model de oluyor.

Filmin en çok sevilen bir diğer oyuncağı ise Barbie’nin patenci hali. Barbie, en sevdiği oyunun içine girince işte kendini bu şekilde bir patenci olarak buldu. Filmdeki haliyle birebir yapılmış bu Barbie bebek oldukça sıra dışı, çünkü kaydıkça patenlerinden ışıklar saçıyor. Arkasındaki tutacağı ile hızlı bir şekilde hareket ettirilebilen ve 360 derece dönebilen bu Barbie bebeği çocuklar tıpkı filmdeki gibi hızla kaydırmaya bayılıyorlar.

Filmdeki Bella, Kris gibi diğer karakterlerin de oyuncakları mevcut. Bu çılgın oyuncaklari çocuklara hayal gücünün sınırlarının olmadığını gösteriyor. Çocukların ufkunu genişleten bu Barbie oyuncakları 2017’nin en popüler oyuncakları arasında yer aldı.

 

Kod yazmayı ve teknolojik araçlar kullanmayı bilen Barbie, günümüz kızlarının yeni gözdesi. Kendilerine rol model edinebilecekleri bu Barbie ile kızlar da gelecekte mühendislik, yazılım gibi kariyer alanlarını göz önünde bulunduruyorlar.

“Barbie’nin son çıkan oyuncaklarını nereden bulabilirim?” diye düşünenler için, Karakter Dükkanı’nda Barbie Video Oyunu Kahramanı oyuncaklarının tümü mevcut. İçinde birbirinden farklı Barbie ürünlerini barındıran web sitesinde, tüm oyuncaklarda %45’e varan indirim mevcut. Siz de indirim dönemini kaçırmadan en uygun Barbie fiyatları ile orijinal ve lisanslı ürünlere sahip olmak istiyorsanız, www.karakterdukkani.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın