Bayan İç Giyimin Yeni Adresi

10 Ocak 2016 Pazar, 00:56

Sizler için her hafta bir siteyi detaylı olarak incelediğimi biliyorsunuz. Bugün de siz okuyucularımız tarafından tavsiye üzerine gelen bir site, radarımıza takıldı. İncelememize başlamadan önce dilerseniz sitenin adresini verelim. Siz değerli okuyucularımız bir yandan bizi okurken bir yandan da yazdıklarımızla beraber interaktif olarak siteyi inceleme şansına sahip olun. İşte bu haftaki inceleme dosyamız: www.narmoon.com .

“Alışverişin yeni uydusu” sloganı ile yola çıkan özellikle bayan iç giyimine hitap eden dev bir platform. Bazılarımızın online alışveriş hakkında ne düşündüğünü zaten bana yazılan çoğu yorumdan biliyorum. Çoğunuzun da benim referans olduğum sitelerden gönül rahatlığı ile alışveriş yaptığınızı da. Bu güven için teşekkür ediyor ve bu site için de referans olduğumu belirtmek istiyorum. 128 bit kredi kartı koruması ve yasal vergi numaralarını sitelerine koyması bile sizin için yeterli.

Siteyi ilk açtığımızda güzel ve kullanışlı bir arayüz bizi karşılıyor. Üst tarafta telefon numaraları ve genel hakkımızda bölümü, alt tarafta ise geniş bir kategori menüsü mevcut. Bu geniş menünün içeriği ise göz dolduruyor. Rakiplerine kıyasla çok fazla seçenek var. Abartmıyorum bu site hakkında yazarken yaklaşık 6 adet daha iç giyim sitesi inceledim ve Narmoon kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip bir siteye rastlayamadım.

Kategorilere genel olarak bakarsak: Bayan iç giyim, erkek iç giyim, fantezi, jartiyer, kostüm, pijama ve gecelikler, plaj diye liste uzuyor. Bu genel kategoriler sizi yanıltmasın! Her kategorinin altında en az 5 alt kategori daha mevcut. Hepsini maalsef buraya yazamıyoruz ;ancak incelemenizde de yarar var.

Birçok kredi kartına 9 taksite kadar varan seçenekler ve havale yada eft seçeneği ise alışverişimizi kolaylaştırırken, fiyatlardaki indirimin mutlaka gözünüze çarpmasını istiyorum. Adeta ürünler piyasa fiyatının çok altına satılıyor. Ayrıca hemen hemen tüm ürünlerde bu indirim var gibi. Emin olmak için birkaç ürünü diğer sitelerle karşılaştırdım ve gerçekten bunun bir pazarlama hilesi olmadığını anladım. Sizden ricam bunu sizin de yapmanız, böylelikle kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Bu iç giyim firmasının yolu açık demek istiyorum. Siteyi hala incelemediyseniz lütfen girin ve göz gezdirin. Pişman olmayacaksınız!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...