27 Ocak 2022

Bebek Güneş Gözlüğü Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

0 0
3 min read
0 0

Belli ayı geçtikten sonra yavaş yavaş hareketlenmeye başlayan bebeğinizi dışarı çıkarırken mutlaka güneş gözlüğü kullanmalısınız. Bebek güneş gözlüğü tavsiye ederken ilk kural, seçeceğiniz gözlüğün bebeğinizin yaşına ve yüz hatlarına uygun olmasıdır. Hassas yapıdaki bebeklerin gözlerinin zarar görmemesi için küçük yaşlardan itibaren göz sağlığına dikkat ederek kaliteli bir bebek güneş gözlüğü takması önemlidir.

Güneşten yayılan ışınlar, bebeğinizin ve çocuğunuzun ihtiyacı olan D vitamini karşılarken aynı zamanda önlem almazsanız hasara da yol açabilir. Özellikle göz konusunda daha dikkatli davranarak bu zararlı ışınları süzen UV korumalı bir gözlük edinmelisiniz.

Bebek gözlüğü seçerken öncelikle bebeğinizin yaş durumunu göz önünde bulundurmalısınız. Popcorner distribütörlüğünde bulabileceğiniz İzipizi bebek güneş gözlüğü tavsiye ve yorumlarda da öne çıktığı üzere, doğru gözlüğü bulmanıza yardımcı olur. 0-12 ay, 12-36 ay bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan optimum koruma sağlayan tasarımlar, güvenle kullanacağınız modelleri içerisinde barındırır. 3-5 yaş kids koleksiyonlarıyla büyümekte olan çocukların da sağlıklarını düşünen İzipizi bebek gözlükleri; zararlı güneş ışınlarını süzerek %100 koruma sağlar.

Rengarenk Bebek Güneş Gözlüğü Modelleri

Rengarenk tasarımlara ev sahipliği yapan İzipizi bebek güneş gözlüğü estetik modellere sahiptir. Miniklerin ilgisini çeken birbirinden farklı renk tonları, çocuğunuzun gözlüklerini severek kullanmasını sağlar. Çikolata, süt beyazı, mint yeşili, şeker pembe, gök mavi, şeftali gibi orijinal renkler, en dikkat çekici tonlar arasında yerini alır. Miniklerin kombinlerine eşlik eden şirin mi şirin renkler, dış dünyaya olan dikkatlerini artırır.

Popcorner distribütörlüğünde ulaşabileceğiniz İzipizi bebek güneş gözlüğü koleksiyonları geniş ürün yelpazesiyle farkını ortaya koymaktadır. Hem lens hem de çerçeve olarak kullanılabilen tasarımlar, alternatif yaratır. Polarize lens özelliği bebeğinizin hassas gözlerini korurken her mevsim kullanabilmeyi sağlar. Sadece sıcak ve güneşli havalarda değil, karın ayna görevi görerek güneşi yansıttığı günlerde de üst düzey koruyucu görevini üstlenir.

Bebek Gözlüklerinin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Bisphenol A-free ve hipoalerjenik yapıdaki gözlükler aynı zamanda bebeğinizin kombinini tamamlayarak stilini ön plana çıkarır. Şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bebek gözlüğü çeşitleri, çabucak büyüyen bebeklerin gelişme sürecine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır.

Yanlarda bulunan ultra esnek yapısı sayesinde bebeğinizin başına uyum sağlayarak uzun zaman kullanmanızı sağlar. Ayarlanabilir kayışı ile istediğiniz aralığa getirebilir konforun ayrıcalığını bebeğinize yaşatabilirsiniz. Arkada bulunan esnek kayışı, bebeğiniz hareket halindeyken gözlüğünün düşmesinin ve kaybolmasının önüne geçer.

Bebeğinizle birlikte güneşin tadını çıkararak güzel vakit geçirmek için Popcorner koleksiyonlarında bulunan İzipizi güneş gözlüklerine göz atabilirsiniz. Hem çocuklar hem de kendiniz için şık gözlük modelleri seçebilir, ebeveyn-çocuk kombinleri yapabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın