16 Mayıs 2022

Bedava Tarot Falı Nasıl Bakılır?

0 0
2 min read
0 0

Tarot, kartlar vasıtasıyla bakılan bir fal çeşidi olarak bugünkü literatüründe konumunu edinmiş halde.

Pek çok bireyin günlük olarak baktığı tarot falı başka biri doğrultusunda şahıslar yerine bakılabileceği gibi istedikleri takdirde şahıslar kendisi yerine de bakabilir.

Özellikle bayanların merak ettiği “Tarot falı nasıl bakılır” sorusunun cevabı ve çok daha fazlasını bu başlık altında bulabileceğiniz gibi bu fal çeşidi ile ilgili çoğu bilgiye de erişebileceksiniz.

Hemen belirtelim, tarot kartlarınız yoksa dahi internet aracılığı ile para ödemeden tarot falı bakabileceğiniz platformlar mevcut.

Bu mevzu ile ilgili ayrıntıya inmeden önce; tarot nedir? Ne vakit meydana çıkmıştır? Ufakça bir değinelim…

Tarot, orta çağ döneminde meydana çıkan insanlara kahinlerin geçmişten, şimdiden ve gelecekten haber verdiği bir formül olarak kullanılıyormuş.

Kartlar vasıtasıyla yorumlanan bu fal çeşidi içerisinde 78 adet tarot kartı bulunmakta.

Bunlardan 56 tanesi ufak sırlar olarak isimlendirilen “Minor Arcana” 22 tanesi de büyük sırlar olarak isimlendirilen “Major Arcana” olarak biliniyor.

 

Tarot kartlarına internet üstünden para ödemeden erişebilir ve tarot falınıza bakabilirsiniz.

Her bir kartın kendisine ilişkin bir manası var.

Bu kartları doğru yorumlayabilmek çok önemli bundan dolayı ciddi bir platform üstünden tarot falı bakarsanız sizlere epey çarpıcı kehanetler sunabilir.

Yuksektopuklar.com’da bulunan tarot kartları sayfasında kendinizi kahin gibi hissedeceksiniz ve kendi falcınız siz olacaksınız.

7 adet kartı kapalı şekilde seçip step by step açarak bu kartların neler ifade ettiğini bedava bir şekilde öğrenebileceksiniz.

 

Tabi ki geçmişten bugüne “tarot falı gerçek mi?” şeklinde soru işaretleri ve spekülasyonlar mevcut.

Ancak ne derler bilirsiniz “fala inanma falsız kalma” bundan dolayı yaptığınız kart seçimlerinde çıkanları okuduktan ardından gerçek mi yoksa değil mi bunun kararı da size kalmış. Falınız fallasın efenim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın