19 Ocak 2021

Boopack ile yeşik kahvenin farkını yaşayın

0 0

BOOPACK İLE YEŞİL KAHVENİN FARKINI YAŞAYIN

Boopack içerisinde oldukça farklı bitkileri barındırmaktadır. Her bitkinin kendine özel şifa kaynağı olmasından yola çıkarak bir çok şifa kaynağı olan bitkilerin bir araya gelmesiyle bir çay hazırlandı. Aynı zamanda içerisindeki bitkilerin tokluk hissi yaratması nedeniyle diyet yapanlar içinde oldukça kullanışlı bir ürün olarak piyasalarda yerini alan boopack, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.
İçerisinde oldukça fazla bitki olmasına rağmen, çayın yanında ek olan bulunan bir kahveden de bahsetmemiz gerekli. Ayrı olarak bulunan bu kahve bildiğimiz kahvelerden oldukça farklı. Öncelikle dış yapısından başlamak gerekirse rengi bilgimiz kahveninkine hiç benzemiyor. Yeşil renkte bir kahve olduğunu belirtelim. Aslında bildiğimiz kahvenin kavrulmamış halidir. Paket içerisindeki kahvenin rengi yeşil olduğundan biraz yadırgayabilirsiniz. Yadırgamanızı atlatmanız için sizlere bu kahvenin muhteşem bir şifa kaynağı olduğundan bahsedelim. Özellikle de diyetleriniz için oldukça destekleyici bir etkiye sahip olan bu kahvenin faydaları saymakla bitmiyor.
Yeşil kahveden gelen sağlığı birkaç örnek vererek somutlaştıralım, Gün içerisinde enerjinizin tükendiğini ve halsizleştiğinizi düşünüyorsanız bu kahve yine tam size göre. Enerji veren yapısı ile gün içerisinde zinde kalarak işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yağ yakıcı özelliği sayesinde boopack direkt yağlarla mücadeleye başlar ve yağ yakımını hızlandırır. Böylece diyetlerinize destek olmaya devam eder. Diyetlerinize birçok desteği bulunan bu ürün metabolizmanızı hızlandırır ve kilo vermenizde sizlere yardımcı olur. Hızlı bir metabolizma daha fazla enerji kullanır, daha fazla enerji kullanılınca da daha fazla yağ yakılır. Böylece kilo vermenize ek olarak bir destek daha sunmuş olmaktadır.
Kavrulmayan bir yapıda sizlere sunulduğu için içerisindeki mineraller yanarak zarar görmez. Böylece az kahve ile daha çok etki gösterir. Paket içerisinden çıkan kahveyi sizin öğütmenize gerek yoktur. Direkt paket içerisinde öğütülmüş olarak bulunmaktadır. Öğütülmüş kahve çekirdekleri doğal ortamlarından alınıp öğütülme işleminin dışında herhangi işlem uygulanmadan sizlere ulaşmaktadır. Böylece doğallığından bir şey kaybetmemektedir.
Sinameki içerikli boopack‘in Kullanımı da oldukça basittir. İsterseniz Türk kahvesi gibi pişirebilirsiniz. Eğer kahve pişirmeyi istemezseniz, bir kâse yoğurdun içine uygun miktarda ekleyerek de kullanabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın