23 Mayıs 2022

Brangelina’nın kopyası Shiloh

0 0
2 min read
Pazartesi akşamı Unbroken filminin Los Angeles'taki galasına katılan Brad Pitt ve ailesinin şüphesiz en dikkat çeken karakteri, Brangelina çiftinin tek biyolojik çocukları 8 yaşındaki Shiloh Jolie-Pitt oldu. Annesinin ve babasının karakteristik ifadeleri Shiloh'un yüzünde birleşmişti.<br />
0 0

Pazartesi akşamı Unbroken filminin Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt ve ailesinin şüphesiz en dikkat çeken karakteri, çiftin tek biyolojik çocukları 8 yaşındaki Shiloh ‘tı! Annesinin ve babasının karakteristik ifadeleri Shiloh’un yüzünde birleşmişti.

 

Tıpkı erkek kardeşleri Pax ve Maddox gibi görünmek istediği için takım elbise giyen ve kendini kız gibi hissetmek istemediğini söyleyen Shiloh, suçiçeği olduğu için galaya katılamayan Angelina Jolie’yi aratmadı.

ERKEK ÇOCUĞU OLMAK İSTİYOR

 

Annesi Jolie, 2010 yılında Vanity Fair dergisine verdiği bir röportajda; ‘Shiloh’un kendine has bir tarzı var. O erkek çocuğu olmak istiyor. Erkek çocuğu gibi giyiniyor. Erkek kardeşlerinden biri olduğunu düşünüyor. Biz de saçlarını kestirdik ve hatta ona takım elbiseler aldık’ demişti.

SHILOH DEĞİL, BANA JOHN DEYİN!


Shiloh Jolie-Pitt, tıpkı ailesi gibi kameralara çok alışkın.

Brad Pitt ise başka bir röportajında Shiloh’un kendisine bu isimle hitap edilmesini istemediğini şöyle anlatmıştı’ ‘Eğer ona Shi…dersek bizi susturuyor ve benim adım John, bana John deyin’ diyordu. Biz de ona John demeye başladık.’

Shiloh’un bu androjen hali, muhafazakar Cumhuriyetçi büyükannesi Jane Pitt’i de endişelendiriyormuş. Öyle ki büyükanne Shiloh’a sürekli prenses elbiseleri alıyormuş ve Angelina da bu tavrı çok saygısızca buluyormuş.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın