20 Ocak 2022

Bronde Saç Rengi

0 0
2 min read
0 0

2016 – 2017 yılının en trend saç renklerinden olan bronde saç rengi için sarının bir tonudur diyebiliriz. Ancak bronde saç rengi sarının açık ya da koyu bir tonu değil, doğal bir tonudur. Özellikle kahverengi saçın üzerine uygulandığında çok güzel ve doğal bir görünüm oluşturan bronde saç rengi birçok ünlünün de kullandığa saç rengidir.

Sarı saç tutkunu olanlar artık düz platin sarısı saçlardan vazgeçmeli ve saçlarına daha doğal dokunuşlar yaptırmalıdırlar. Mesela bronde saç rengi kahverengi üzerine uygulandığında özellikle hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Üstelik doğallığı da sizi yapay ve boyalı saç görünümünden uzaklaştıracaktır. Bronde saç renginin doğallığı çok nettir ve saçlarınız sanki boyanmış değil de güneş de açılmış gibi görünecektir.

Bronde saç renginin temelinde sarı saç yattığı için beyaz tenli bayanlara çok yakışacaktır. Özellikle kahverengi üzerine uygulanan bronde daha çok yakışacaktır. Çünkü sarı saç beyaz tenli bayanların teninin de soluk görünmesine sebep olmaktadır. Ancak kahverengi üzerine uygulanan bronde saç rengi beyaz tenli bayanların da tenlerinin açılmasını sağlayacaktır. Yüz güzelliğinizi daha çok ortaya çıkaracak olan bu renk beyaz tenli bayanlar için de gayet ideal bir renktir.

Bronde saç rengi temelinde sarı yattığı için esmer bayanların tercih edemeyeceği düşünülür. Ancak bronde saç rengi özellikle esmer ve kumral bayanlara da çok yakışmaktadır. Çünkü koyu tenlerinin açılmasını ancak açık saç renkleriyle sağlayabilirler. Ten renginin açılmasını sağlayan bronde saç rengini özellikle kahverengi üzerine uyguladığınızda esmerin saçını sarıya boyatma absürtlüğünü yaşamayacaksınız. Çünkü güzel bir geçiş sağlanmış olacaktır.

Bronde saç rengi için illa ki saçınızın tepeden tırnağa brondeye boyamanız gerekmez. Farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Mesela ombre gibi saçınızın yalnızca uçlarında tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de hem esmer, hem kumral hem de beyaz tenlilerin tercih edebileceği bir renktir.

Bronde saç rengi tek bir tonda değildir. Siz kendi cilt renginize göre farklı tonlarda saçınıza uygulatabilirsiniz. Eğer ki beyaz tenliyseniz daha sert ve koyu bir sarı tonu tercih ederken, esmerseniz daha sıcak bir saç tonu tercih etmelisiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın