20 Mayıs 2022

Burçlara göre ayrılık acısı

0 0
2 min read
0 0

Kırılmış bir kalp asla onarılmaz gibi görünür. Ancak yeni fırsatları denemek, yeni insanlara şans vermek için gerekli olan sadece biraz zamandır.  Bunun için ruhunuzu geliştirin, onu iyileştirmek için elinizden geleni yapın.
Öfke
İhanete uğramak Boğa, Yengeç ve Akrepleri en çok kederlendiren, öfkelendiren olaydır. Bu karışık duyguları bir an önce ortadan kaldırmak gerekir. Öfke ve nefret aşkın içerisinde değişiklik gösterebilir. Kendini geçmişe bağlamamaya dikkat etmelisin.
Katılaşmak
Yengeçler güvenlik duygusundan hoşlanırlar, sakin ve katı görünürler. Olayları bir an öncegeride bırakıp yeni bir düzen kurmak isterler. Eski sevgilisinin acısını çoğunlukla kendi kendine atlatır.
İntikam
Akrepler yoğun duygular içerisinde severler ve nefret ederler. Kendi kendilerine kaldıklarında intikamcı olurlar. Tüm işaretler, akreplerin geçmişten kopmadıklarını ve gelecekte bu acılarla yaşadıklarını gösteriyor.
Zamana bırakın
Kova ve Aslan burçları hayatın normale dönmesi, güzel şeylerin olması için zamana ihtiyaç duyarlar. Giden geri gelmeyecek. Bu durumda sabırlı olmak yapabileceğiniz en sağlıklı şey.
Kendinizi çalışmaya verin
Oğlak ve Başak burçları ilişkilerinde kaybettiklerini, iş hayatlarındaki başarılarla telafi ederlerse hırslanıp normale dönerler. Şımartılmaya ihtiyaçları vardır. Yeni bir arkadaşlık onlara sihirli bir dokunuş hissi yaratır.
Yeni aşklara yelken aç
Terazi bir ilişkisi olmadığı zaman asla mutlu olamaz. Bu olar için zararlı da olsa bundan vazgeçmeyeceklerdir.
Sevimli görünün
Balıklar doğru zamanda doğru yerde olurlar. Bu yüzden az bir çabayla güzel bir romantizm yakalayabilirler.
Yetenek
Macera Koç, Yay ve İkizlerin kendilerini iyi hissetmelerinde büyük ölçüde rol oynar. Yeni romantizm arayışı kırılan kalplerine iyi gelecektir. Koç’un kesinlikle kalite arayan bir yapısı vardır. Bu yüzden uzu süre dansa kalkmayan kız olacaktır.
Sığınan
İkizler ise hep limana çağırandır ve yedekte bekleyen seçenekleri hep vardır. Yay seyahate çıkmak için bir an önce karar verecek ve muhtemelen diğer limanda istediği aşkı bulacak.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın