Bursa Halı Yıkama, Bursa Garanti Halı Yıkama

28 Aralık 2018 Cuma, 14:41

Halı yıkatmaya genelde yalnızca göze görünür olan kirlerin artmasıyla karar vermekteyiz. Bu elbette bir gösterge olsada önemli olan bir diğer noktada halının derin noktalarıdır. Hacmi sayesinde iç bölümlerine dolan kirler burayı mikrop yuvasına çevirmektedir. Öyleyse görünür kirlerin gitmesinin yanında derinlerde biriken bütün kir ve mikroplarında giderilmesi gerekmektedir.

Bir halı ne kadar kirli olabilir ki?

Bu konuya şu açıdan bakalım. Ev eşyaları içerinde en hacimli olanı malum halılarımızdır. Aynı zamanda bütün gündelik aktivitelerimizde bu eşyamızın üzerinde geçmektedir. Sene boyunca kirlerin bir kısmı sürekli olarak halının alt kısımlarına doğru süzülmekte ve orada birikmektedir. Zaman içerinde mikrop popülasyonunu sürekli tetikleyen bu durum, basit bir halı yıkama işlemiyle giderilemez.

Belki biraz klasik olacak ancak derinlemesine bir temizlik ancak profesyonel makineler, deneyimli kadro ve doğru temizlik ürünleriyle sağlanabilmektedir. Garanti Halı Yıkama olarak bütün bu niteliklere sahibiz.

Neden GARANTİ Halı Yıkama?

Çünkü biz zaten görünür olan kirleri tamamen temizliyoruz. Ancak bununla da yetinmeyip en derinlere kadar detaylı bir temizlik sağlıyoruz. Halı üzerinde su lekesi dahi kalmış olsa orasını ayrıca temizlemeden paketleme yapmıyoruz. Garanti Bursa Halı Yıkama olarak bizden kaynaklı bir sorun olması halinde hiç düşünmeden alıp ücretsiz olarak tekrar yıkamayı taahhüt ediyoruz.

GARANTİ halı yıkama  temizlik süreçleri nelerdir?

 Toz alma
 Halı yıkama
 durulama
 sıkma
 kurutma
 paketleme
 sevkiyat

Servis hizmetlerimiz nelerdir?

Bursa’nın tamamına her gün servis imkanımız mevcuttur. Bursa’nın neresinde yaşıyor olursanız olun gününde alıp gününde teslim ediyoruz. Bursa’nın neresinde olursanız olun Garanti halı yıkama Bursa hizmetinden faydalanabilirsiniz.

GARANTİ halı yıkama olarak hizmet verdiğimiz alanlar nelerdir?

 Halı yıkama
Koltuk Yıkama
 Stor ve Zebra Perde yıkama
 Yatak yıkama
 Yorgan yıkama
 Battaniye yıkama
 Overlok

Bütün hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlerde hemen GARANTİ halı yıkama  firmamızı arayarak bütün bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Farkımız için 0545 262 5 535 – 0224 262 5 535 Arayın ! GELELİM !

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...