Bursa Mutfak Dolapları İmalattan Satış

10 Haziran 2018 Pazar, 11:31

Mutfak dolapları evin en önemli dekorasyon unsurlarından bir tanesidir. Elbette ki yalnızca dekorasyon değil, mutfak içerisindeki tüm eşyaların yönetimiyle ilişkili bir husustur. Mutfak dolabı tercihi yaparken çok dikkatli olunmalı, uzun yıllar kullanılacağı asla ve asla unutulmamalıdır. Mutfak dolabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler listesinin en başında görünümden önce kullanılan malzeme yer almalıdır. Yanlış ve kalitesiz kullanılan malzemeler kısa zamanda deforme olacağından mutfak dolaplarınız uzun ömürlü olmayacaktır. Ne kadar estetik görünürse görünsün, rengi ne kadar hoş olursa olsun, o dolaplar kısa zaman sonra aşınacağından kullanılmaz hale geleceğinden size hiçbir faydası olmayacağı gibi sizi masrafa sokacaktır.

Firmamız, mutfak dolabı hizmeti konusunda size destek vermekte, gerek ölçüm alma, gerekse de montaj hizmetleri konusunda sizin tüm isteklerinizi düzgün bir biçimde yerine getirmektedir. Dolaplarımız düzgün bölmeli ve kullanışlıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yanmaya karşı olabildiğince dayanıklıdır.

Mutfak dolabı ölçüsü alma işlemi en az mutfak dolabı seçimi kadar önemlidir. Hatalı alınan ölçüler mobilyaya ve mutfağınıza zarar verecektir. Firmamızın deneyimli ekibi sizler için mutfağınızın ölçüsünü alacak, doğru mutfak dolabını seçebilmeniz hususunda size yol gösterecektir. Hizmetimiz kapsamında satın aldığınız mutfak dolabı düzgün bir şekilde evinize taşınır ve mutfağınıza düzgün, sağlam şekilde monte edilir. Size de iyi günlerde mutfağınızı kullanmak kalır.

Mutfak dolapları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da iletişim bölümünden firmamıza e-mail yollayabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Adres: Yunuseli mah. Taşköprü cad. No:12/A Osmangazi/Bursa

GÜRKAN BOZ TEL 0531 780 21 80 — NURHAK BOZ TEL 0553 454 03 07

MUTFAĞINIZI MI YENİLEYECEKSİNİZ?

Her türlü modern ve kantri tarzı mutfak modellerini, yerinize göre en güzel tasarımlarla dizayn ettirerek hayallerinizin mutfağına çok uygun şartlarda sahip olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...