17 Ocak 2022

Burun Estetiği Temel Bilgiler

0 0
2 min read
0 0

Burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler bu isteklerini genellikle küçük yaşlarda dile getirmeli ve uygulamalıdırlar. Her ne kadar solunum yolunu etkileyen bir faktör olsa dahil aslında görünüm olarak da kişiye bir çok açıdan farklılık katmaktadır. Burun tıkanıklığı gibi sorunları meydana getiren burun eğrilmesi, küçük yaşlarda bilinçsiz bir şekilde hareket etmekten ya da genetik olarak insanlarda kalıcı sonuçlar bırakmaktadır. Uzmanına göre farklı rakamlara sahip olan burun ameliyatında dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar yer almaktadır.

Burun ameliyatı yaptıracak olan kişinin ilk olarak 2-3 hafta boyunca sadece sıvı ile beslenmeyi kabul etmesi gerekmektedir. Çünkü bunun sebebi diş ve diş etleri ameliyat sırasında zarar göreceğinden dolayı hasta bir süre çene bölgesine kullanamayacaktır. Aynı zamanda en az 2 ay boyunca direk güneşte durmak da burun estetiğinde dikkat edilen diğer hususlar arasında yer almaktadır. Sizlerde burun bölgenize daha güzel bir görünüme kavuşturmak ve her zaman daha iyi bir solunum yoluna sahip olmak istiyorsanız eğer hemen bir estetik uzmanı ile irtibata geçerek burun estetiği konusunda aklınıza takılanları sorabilir, fotoğraf gönderebilir ve maliyetini öğrenebilirsiniz.

Burun estetik ameliyatı sırasında sizlere yardımcı olabilmek adına bu yazıda adı geçen web sitesine girerek işlemlerin ne oranla hızlı olup olmayacağını ya da sizleri ne gibi zorlukların beklediği görebilirsiniz. Öncesi ve sonrası şeklinde sizlere sunmuş olduğumuz resimlerde burun estetiği yaptırmadan önce kafanızdaki bir çok soru işaretini gidermeniz açısından sizlere yardımcı olabilecektir. Sinüzit gibi genel sorunlarınızı da çözebilecek olan bu ameliyat sonrasında sizlerde eskisine oranla daha hoş ve daha sağlıklı bir burna sahip olabileceksiniz.

kaynak: http://www.buruntikanikliginasilacilir.com/2016/03/burun-estetigi-ameliyati-doktorlari-ve-fiyatlari.html

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın