Burun Tıkanıklığının Çeşitli Sebepleri

29 Mayıs 2015 Cuma, 00:41

Günümüz hastalığı arasında yer alan burun tıkanıklığı, bir çok kişinin günlük yaşamını oldukça etkileyen ve sıkıntılı konularla baş başa kalmasını sağlayan bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorunu ile karşı karşıya kalan bir birey, bir çok çözüm yolu arayışına girebilmektedir. Bunun için sizlere bitkisel olarak ve evde uygulama yapabileceğiniz tarzdan bir kaç çözüm önerisi sunacağız. Bu uygulamaları yaptıktan sonra burun tıkanıklığına ne iyi gelir denildiğinde sizlerde bu konuda bilgi sahibi olmuş olabileceksiniz.
Yöntemler;
Çörek Otu: Bu besin sayesinde burun tıkanıklığı nasıl açılır gibi bir soru işareti kafanızı meşgul etmeyecek. Yemeklerinize katarak tüketecek olduğunuz olduğunuz bu besin, ortalama yarım saat ile bir saat arasında sizlere etkisini gösterebilecektir.
Soğan: Sizlerinde tahmin ettiği gibi soğanı koklayarak burun tıkanıklığı nasıl geçer sorusunun cevabını aslında kendiniz vermiş olabileceksiniz. Yalnız bu aşamada dikkat etmeniz gereken çok derin bir şekilde soğanı koklamamak olacaktır. Zira bu şekilde bir uygulama burun içerisindeki kılcal damarların aşırı yanmasını ve bu sayede tıkanıklığın yanı sıra acı çekmenize olanak tanıyabilir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...