23 Mayıs 2022

Çağla Şikel’in evliliğini maddi sıkıntılar mı bitirdi

0 0
1 min read
Manken ve sunucu Çağla Şikel, hayat pahalılığından şikayet edince; evliliğin maddi sıkıntılar yüzünden bittiği iddia edildi.<br />
0 0

7 yıllık şarkıcı eşi Emre Altuğ’dan boşanmak için Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran Çağla Şikel, ayrılacaklarını ortak bir açıklamayla duyurmuştu. Çiftin, ayrılık nedenleri hakkında her gün yeni iddia ortaya atılıyor. Adı basketçi Kerem Tunçeri’yle yasak aşk dedikodusuna karışan Çağla Şikel’in şimdi de maddi sıkıntılardan dolayı evliliğini bitirdiği iddia edildi.

Şikel, geçen günlerde Women’s Fitness dergisine verdiği röportajda eşiyle para konusunda tartıştıklarını söylüyor.

İşte Çağla Şikel’in yaptığı o açıklama…

“Hayat çok pahalı”

Eşiyle para konusunda sorun yaşadığı konuşulan 2 çocuk annesi Şikel, röportajında oğluna istediği ayakkabıyı almakta bile zorluk çektiğini söylüyor ve ekliyor; “Hayat çok pahalı ben kendi alışverişimden, ihtiyaçlarımdan kesiyorum ama bir bakıyorum para gitmiş. Hayat o kadar zor ve pahalı ki… İlla marka olsun, pahalı olsun diyen biri de değilim.”

“Çocuğa Dior’un ayakkabısını alamıyorum”

Hayatta paraya kıyamam. Mesela Kuzey uzun zamandır Dior’un ayakkabısını görmüş, çocuk yalvarıyor. Ama çok pahalı ve ben ne kadar büyük alabilirim ki birkaç sene giyebilsin diye? Alamazsın çünkü her daim ayakları büyüyor. Onu alacağım artık”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın